Astrologinė prognozė vasario 7-ajai, antradieniui

AVINAS. Seksis tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus. Tikėtinas šeimos materialinės padėties įvertinimas, pajamų ir išlaidų planavimas. Stenkitės harmoningai praleisti šią dieną. Jei būsite pernelyg reiklūs arba svaidysite piktus žodžius, vakaras apkars.

JAUTIS. Seksis įgyvendinti komercinius, reklamos tikslus. Galite pasipelnyti iš informacijos teikimo, mokymo. Galbūt įdomų ryšį užmegsite internetu arba gausite svarbų pranešimą. Atsargiai kelyje ir su technika – gresia avarijos.

DVYNIAI. Būsite išlaidūs ir dosnūs. Tačiau gali būti, kad bręsta aplinkybės, apie kurias nė nenumanote. Apdairiau elkitės su turtu, pinigais, venkite rizikos. Veikite labai atsakingai, jei užsiimate nuosavu verslu ar tvarkote nuosavybės reikalus.

VĖŽYS. Tikriausiai pajusite nenumaldomą komforto poreikį. Ieškosite galimybių lengvai pralobti. Vakarop tapsite impulsyvūs ir neatsargūs. Galite išprovokuoti konfliktus arba nelaimingus atsitikimus. Nepraraskite savikontrolės.

LIŪTAS. Iš ryto turėsite gražių iliuzijų, kurios tikriausiai iki vakaro išsisklaidys kaip rūkas. Jeigu siekiate karjeros, gali tekti patirti slaptas intrigas, šmeižtą ir kitokius klastingus išpuolius.

MERGELĖ. Šiandien parodysite daugiau iniciatyvos ir valios, siekdami įgyvendinti savo sumanymus. Kažkokio postūmio galite tikėtis iš pažįstamų ir draugų. Galite rasti ir naujų reikalingų ryšių, galbūt vakarinio renginio metu.

SVARSTYKLĖS. Šiandien stengsitės laimėti ambicijų karą. Dėl jūsų impulsyvumo, nekantrumo gali nutrūkti reikalingos derybos. Gali tekti prisiimti atsakomybę už dalykinių reikalų eigą ar komplikacijas.

SKORPIONAS. Labai aktualūs gali būti kelionių, studijų klausimai. Galimi netikėti kontaktai, svarbūs pranešimai. Susimąstysite apie gyvenimo prasmę, karminius ryšius, filosofines tiesas. Vakare pasistenkite elgtis taip, kad nekiltų konfliktų, avarijų.

ŠAULYS. Tikriausiai teks mokėti mokesčius ar baudas, grąžinti skolas. Galbūt kils įtampa dėl įsiskolinimo, nesumokėto atlygio. Ieškosite kitų žmonių paramos arba supratimo.

OŽIARAGIS. Gali pasireikšti didelis emocionalumas, polinkis dramatizuoti. Jeigu kažkas nepavyks ar nesusivaldysite, suimkite save į rankas ir sugebėkite atsiprašyti, ištaisyti nesusipratimą.

VANDENIS. Šiandien nesunkiai susidorosite su darbais. Gali nustebinti ypatingas kolegų dėmesys. Pasistenkite nekonfliktuoti dėl smulkmenų. Pasisaugokite gamybinių traumų, laikykitės technikos eksploatavimo bei eismo taisyklių.

ŽUVYS. Diena žada įvairias peripetijas asmeninių santykių srityje. Jei skirsite daug dėmesio tiems, su kuriais norite labiau suartėti, savo tikslą nesunkiai pasieksite. Tačiau vargu ar sugebėsite įžvelgti asistuojančio žmogaus tikruosius ketinimus.

 

Vasario septintoji, antradienis – 38-oji metų diena (antroji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 327 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Augutė, Augutis, Jomantas, Jomantė, Jomilas, Jomilė, Ričardas, Romas, Romualda, Romulas, Romulė, Vilgauda, Vilgaudas, Vilgirda, Vilgirdas;

rytoj: Daugvilas, Daugvina, Daugvinas, Daugvilė, Dromantas, Honorata, Saliamonas, Salys;

poryt: Algė, Apolonija, Erika, Erikas, Joviltas, Marijus, Odeta.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.00, leidžiasi 17.07. Dienos ilgumas – 09.07.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Mažiausiai mirties bijo tie žmonės, kurių gyvenimas turi didžiausią vertę” (I. Kantas).

***************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus