Astrologinė prognozė vasario 8-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Regis, rūpinsitės ūkiniais ir techniniais reikalais, tam panaudosite įgytas žinias, eksperimentuosite ar pan. Vakaras gali būti nervingesnis, aplinkiniai nebe tokie geranoriški. Dėl nieko nedramatizuokite.

JAUTIS. Rytą teks pabėgioti, jei norėsite suspėti nuveikti planuotus darbus. O jų išties netrūks. Panašu, kad bus priimti rimti sprendimai. Arba tikėtina reikšminga informacija. Jeigu ja pasinaudosite, galite šiek tiek praturtėti.

DVYNIAI. Palankus metas asmeninei iniciatyvai, nuosavybės ir verslo reikalams. Sieksite susikurti tvirtesnį materialinį pagrindą, labiau įsitvirtinti darbe. Venkite rizikos kelyje, neviršykite greičio.

VĖŽYS. Seksis bendrauti, pasireikšti kūrybiškai ir intelektualiai. Galite gauti naudingą ir praktišką patarimą, vertingą pasiūlymą. Iš esmės jums viskas klosis kuo puikiausiai, jei tik sugebėsite kontroliuoti savo emocijas bei žodžius.

LIŪTAS. Galvosite ir kalbėsite apie susipainiojusį, neaiškų reikalą. Jūsų suvokimas gali būti itin subjektyvus. Tačiau meilės reikaluose jums seksis, ypač jei išvengsite svetimų akių, viešumo. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, vaistais.

MERGELĖ. Pasireikš didesnis smalsumas, žinių troškimas. Gali išsiplėsti draugų, pažįstamų ratas. Arba tiesiog sutiksite žmogų, kuris turi kuo jus nustebinti. Nuo pavojų saugokite vaikus.

SVARSTYKLĖS. Galimi nelengvi pokalbiai su kolegomis, pareigūnais, įvairiais kontrolieriais. Jie, arba jūs, būsite dalykiški, griežti, reikalaujantys atsakingumo, disciplinos. Vakare susilaikykite nuo ginčų su gyvenimo partneriu.

SKORPIONAS. Galimos pažintys ir susitikimai, kurie praturtins jus intelektualiai arba dvasiškai. Planai, susiję su kelione, užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera, tam tikra prasme turėtų realizuotis, bet kliūčių pasitaikys. Nenuleiskite rankų.

ŠAULYS. Kils naujų idėjų, susijusių su investicijų galimybėmis, bendradarbiavimu. Pasisaugokite tų, kas gali jums pakenkti – jie dabar nesnaudžia, nors ir yra užsimaskavę. Gali įvykti tai, ko visiškai nesitikite.

OŽIARAGIS. Neskubėkite nutraukti sutarties arba santykių su jums svarbiu žmogumi. Jeigu labai pasistengsite arba pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti palankų susitarimą jums aktualiu klausimu.

VANDENIS. Kūrybine prasme tai turėtų būti naudinga, rezultatyvi diena. Tačiau rūpesčių gali sukelti ūkiniai reikalai, neišspręsti praktiniai klausimai. Galite sulaukti netikėtumų iš jums neabejingo asmens arba vaikų.

ŽUVYS. Aktyviai bendrausite su priešinga lytimi arba su vaikais. Domins protiniai žaidimai, kūrybiniai konkursai. Neplanuotai galite kažką nusipirkti namų ūkiui. Regis, tai nustebins kai kuriuos šeimos narius.

 

Vasario aštuntoji, trečiadienis – 39-oji metų diena (trečioji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 326 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Daugvilas, Daugvina, Daugvinas, Daugvilė, Dromantas, Honorata, Saliamonas, Salys;

rytoj: Algė, Apolonija, Erika, Erikas, Joviltas, Marijus, Odeta;

poryt: Aušra, Eiva, Elvyra, Elvyras, Gabrielius, Girvilas, Girvilė, Girvyda, Girvydas, Scholastika, Skolastika.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.58, leidžiasi 17.09. Dienos ilgumas – 09.11.

Šiandien – penktoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Nemokėti pradžiuginti sielos, vadinasi, ją parduoti” (A. Kamiu).

**************

Geros dienos!

Eltos redaktorė išleidėja  Eglė Aleksandravičiūtė

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus