Atlikėjas Ernestas Urbonas pasipiršo prieš kameras: parodė įspūdingą žiedą

Stilistei Agnei Stumbrei pasipiršo buvęs grupės „Husarai“ narys Ernestas Urbonas. Šiemet ypač išpopuliarėjusi porelė susipažino fotosesijos, kuri vyko prie jūros metu. Atlikėjas prisipažįsta, kad jį visuomet traukė vyresnės moterys. Tad sutikęs Agnę nė nesudvejojo ir pakvietė į pasimatymą.
Stilistė džiūgauja, kad mylimasis nuo pat pradžių ją lepindavo. Moteris dažnai sulaukia gėlių, pusryčių į lovą, komplimentai, palaikymas, pokalbiai apie jausmus ir t.t.. Tačiau labiausiai ją džiugina jųdviejų sielų ryšys: „Tai yra vienintelis žmogus, kuris jaučia, kada esu nuotaikoje“. Po pažinties ir pirmųjų romantiškų dienų kartu, Agnė išvyko į Londoną pas savo vaikus, o Ernestas grįžo dainuoti. Tačiau pora neslepia, kad atstumas ir troškimas pamatyti vienas kitą juos varė iš proto.
„Kai susitinki ir meilės reikalai, seksas įgyvendinamas būna maksimaliai kartu, nebūna ne vienos nakties atskirai. To poreikio išsiskyrus nėra daug, bet jeigu jisai atsiranda, tai viskas yra sutvarkoma ir suderinama, susitariama. Net pasisakoma, kad šiandien vakare gal susiskambinam rimčiau“, – atvirauja A. Stumbrė.
Pora drauge ryžosi ne vienai seksualiai fotosesijai. Nė vienas, nė kitas nevengia apsinuoginti. „O įdomų būtų, jeigu būtume apsirengę nuo galvos iki kojų ir nieko nesimatytų. Tada sakytume, kad padarėme nieko įdomaus. Esame nestandartas. Automatiškai seksualumas visą laiką yra įdomus, juo visi žavisi, arba gerąja, arba blogąja prasme“, – sako Agnė.
Pasipiršo vaikinas taip pat nestandartiškai – pakvietė mylimąją į kavinę, meluodamas, kad reikės duoti interviu. Tuomet atsistojo ir prieš kameras priklaupė. Priklaupęs ant kelio Ernestas taip pat nustebino – padovanojo išskirtinį juvelyrės Kristinos Sinkevič kurtą balto ir geltono aukso žiedą su briliantu.
3
4
5
„Tai buvo visiškai netikėta. Mes kartu išleisime dainą. Klipe esu su vestuvine suknele. Kol filmavomės, jis vis juokavo, kad tai gera repeticija. Pasijuokdavau ir aš, tačiau tikrai nenutuokiau, kas mano būsimo vyro galvelėje kirba. Kai priklaupė ir ištiesė žiedą, apstulbau. Pasijutau be galo laiminga. Net nedvejodama sutikau“, – tv3.lt atviravo Agnė.
„Nestandartiška“ pora atskleidė, kad pirmą jųdviejų laukia medaus mėnuo ir tik tuomet vestuvės.
Paliko grupę, koncertuos Anglijoje
Primename, kad grupės „Husarai“ narys Ernestas Urbonas neseniai ryžosi solinei karjerai. Pasirodymus Lietuvoje jis iškeičia į koncertus Anglijos sostinėje Londone „Solinę karjerą pradėti nusprendžiau dėl to, kad noriu kurti ir toliau tobulėti, kaip dainininkas. O kelius tam užkirsdavo gana įtemptas grupės koncertų grafikas“, – atskleidžia Ernestas, kuriam dainas nuo šiol kurs scenos senbuvis Sasha Song.
Vaikinas netrukus sceną žada sudrebinti pirmąja savo daina, kurią atliks kartu su mylimąja Agne. Ji, kaip ir kiti artimiausi Ernesto žmonės, padarė didelę įtaką tokiam vaikino sprendimui. „Atrodau tylus, ramus, tačiau mano mintyse – tikras vakarėlis. Visa artimiausia aplinka palaiko mano norą pradėti solo karjerą. Šie žmonės vis „spiria man į sėdimąją“ reikalaudami, kad judėčiau į priekį ir mažiau klausyčiau tų, kurie sėdi viename lygyje. Taip, gal man ir nedrąsu, tačiau nebandantys ir lieka toje pačioje vietoje. Nenoriu būti eilinis dainorėlis. Noriu atrasti savo stilistiką bei parodyti savo universalumą“, – viltingai kalba Ernestas.
Artimiausiuose atlikėjo, kuriam apsiprasti prie solo pasirodymų pradžioje padės žymusis Sasha Song, planuose – net du koncertai Britanijos sostinėje. Vaikinas sako, kad palikdamas grupę „Husarai“ jaučiasi saugiai.
„Žmonės, kurie bando mane stabdyti – tik dar labiau motyvuoja. Be to, mane palaiko mano mylimoji Agnė. Ji pasiryžusi viskam. Jeigu man nepavyks, vis tiek galėsiu drąsiai teigti, kad bandžiau. Dideli sprendimai atveda į teisingą kelią. Juk reikia atrasti save ir parodyti savo galimybes visiems. Lipsiu per save, kovosiu su vėjo malūnais. Man tikrai rūpi visų žmonių pastabos, bet visada prisimenu, kad tik manimi tikintys ir mylintys žmonės gali viską pasakyti tiesiai šviesiai“, – tiki atlikėjas.
Ernestas tvirtina, kad sprendimu palikti vaikinų grupę yra patenkintas. „Kartu su grupe nuėjome didelį kelią, tačiau noriu savo kartelę kelti aukščiau ir tobulėti daugiau kaip asmenybė bei muzikos žmogus“, – sako „eks“ husaras.
2
6
7

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus