Ballų nuotykiai Lietuvoje: LaMelo buvo šokiruotas tėtušio idėjos laikyti jį Prienuose dar du sezonus

Ballų nuotykiai Lietuvoje tęsiasi, o realybės šou kūrėjai kas savaitę pristato po naują seriją apie šios šeimos kasdienybę Prienuose.

Šį kartą tėtušis LaVaras jaunėliui sūnui pristato jo karjeros planą, kuris, švelniai tariant, visiškai nenudžiugina LaMelo.

„Dvejų metų planas“ – taip vadinasi realybės šou dalis, kurioje LaVaras savo sūnui atskleidžia, jog yra numatęs, kad šis Prienuose galėtų rungtyniauti, kol sulauks 18-os, o tada galėtų žengti į NBA.

„Kalbėjausi su treneriu ir jis mane patikino, kad tavo žaidimas jam patinka ir net labai. Treneris pasakė, jog jam reikia lyderio, tačiau tu dar negali būti lyderiu. Žinai, kodėl? Nes tu neklausai, ką tau sako treneris, ir nesielgi kaip lyderis. Kai rūbinėje šneka treneris, jūs su broliu naršote telefone. Tai nepagarbu“, – jaunėlį sūnų auklėjo tėtušis, liepęs jam nueiti pas Virginijų Šeškų ir atsiprašyti už savo veiksmus.

Tiesa, svarbiausią žinią sūnui tėvas pasakė kiek vėliau, prasitaręs, jog jau kalbėjo su treneriu ir kone sutarė, kad jis Prienuose praleis dar bent du sezonus.

reklama
Į tai LaMelo reagavo ne itin džiugiai ir nustebęs klausėsi tėvo toliau, tačiau buvo akivaizdu – toks planas jaunam sportininkui nėra prie širdies.

„O, ne. Jokių komentarų“, – apie tėtušio planą realybės šou kūrėjams tepratarė LaMelo.

„Puoselėk savo santykius su treneriu, būk pagarbus, nes po šio sezono tu atvyksi čia ir vėl“, – toliau auklėjo LaMelo tėvas.

Visą garsiosios šeimos realybės šou seriją žiūrėkite čia:

S2:E16 The Two-Year Plan

Lavar breaks the news to Melo that he has committed him to play with Team Vytautas for the next two seasons so he can develop into the type of leader and player that the NBA is looking for. Unhappy with the prospect of living in Lithuania for that much time, Melo cops an attitude when he is benched during a BBB game and Lavar is forced to reprimand his boy. Tina has a breakthrough in her speech therapy and Lavar finds out that if Team Vytautas does not win seven of the next twelve games, they will drop a Division, threatening Melo’s development. Lavar pledges to turn the heat up on changing the losing culture of the team.

Posted by Ball In The Family on Sonntag, 11. März 2018

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.