Bibliją ištyręs vyras pranašauja pasaulio pabaigą: prieš 462 metus apie tai įspėjo ir Nostradamas

Nuo naujų metų pradžios praėjo dar tik keturios dienos, bet kai kurie jau dalijasi spėlionėmis apie pasaulio pabaigą. Šį kartą vienus išgąsdino, o kitus prajuokino pasklidęs keistas pranešimas, kuriame aiškinama, kad įsigilinant į Bibliją galima suprasti, kad pasaulio pabaiga įvyks šių metų liepą, praneša Unilad.co.uk.

Internautams žinomas tik dėl savo keistų teorijų Mathieu Jeanas-Marcas Joseph’as Rodrigue’as bando įrodyti, kad Biblijoje paslėpta žinutė, skelbianti apie pasaulio pabaigą. Mathieu tikina, kad Biblijoje kalbama apie velnią, nes minimos pabaisos ir numeris 666.

Vyras iššifravo, kad pasaulio pabaiga turėtų įvykti liepos 24 dieną, tačiau tikina neišsiaiškinęs, kaip tai įvyks. Daugybė žmonių iš tokių prognozių tik pasijuokė, o patiklesni sunerimo. Pasirodo, XVI amžiuje Nostradamas taip pat spėjo, kad pasaulio pabaiga įvyks 2018 metais. Jis teigė, kad šiais metais išauš didžioji teismo diena.

„Karaliai vogs miškus, prasivers dangus, laukus išdegins karštis“, – tada rašė Nostradamas. Visgi abiejų „pranašų“ nuspėtos pasaulio pabaigos datos nesutampa. Nostradamas tikėjo, jog lemtingoji diena bus gegužės mėnesį, kai Saturno, Merkurijaus ir Jaučio žvaigždynai susilygiuos.

Tikriausiai verta paminėti, jog Nostradamas apie pasaulio pabaigą rašė ne vieną kartą ir visus kartus pasakė skirtingą datą. Jam būtų netikėta, tačiau, kaip parodė laikas, nė viena pranašauta pasaulio pabaiga taip ir neįvyko.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus