Britaniją šokiravusi byla: 13-os metų berniukas išprievartavo du savo draugus

Britanijoje ažiotažą sukėlė paviešinta teismo byla, kurioje nagrinėjami 13 metų berniuko padaryti nusikaltimai. Vaikas kaltinamas savo 14-mečio draugo ir 11-os draugės išprievartavimu.

Dėl teisinių priežasčių vaikų tapatybės neatskleidžiamos. Tačiau bylos detales šalies spauda viešina. Teigiama, kad visi vaikai žaidė kaltinamojo namuose, lauke šokinėjo ant batuto. Staiga 13-mečiui šovė į galvą 14-metį draugą pasikviesti į kambarį. Esą jis užtraukė žaliuzes, uždarė duris ir nusimovęs kelnaites pradėjo prievartauti savo draugą.

Įpusėjusį aktą sutrukdė kaltinamojo motina, kuri atėjo į kambarį išgirdusi prievartaujamo berniuko verksmą.

Išaiškėjus nusikaltimui, po kelių mėnesių, į teisėsauga kreipėsi dar viena šeima, kuri tvirtino, kad tas pats berniukas net kelis kartus išprievartavo jų 11-metę dukrą. Tai įvykdavo arba jo namuose arba kieme, tačiau dukra kurį laiką tylėjo, nes bijojo.

Teigiama, kad užklupusi trylikametį, pati mama sūnų nuvedė į policijos komisariatą. Nepilnamečių teisme nuspręsta nusikaltusiam vaikui skirti specialią priežiūrą ir 2,5 metų laikotarpiui jis pateks į seksualinių nusikaltėlių įskaitą. Vėliau šis įrašas išnyks, jeigu jis nenusikals daugiau.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus