Britų ekspertai tikrina apnuodyto buvusio rusų šnipo automobilį

Didžiosios Britanijos policija tiria automobilį, priklausantį Anglijos pietvakariniame Solsberio mieste praėjusią savaitę apnuodytam buvusiam Rusijos karinės žvalgybos agentūros GRU pulkininkui Sergejui Skripaliui, trečiadienį pranešė britų televizija „Sky News“.

Televizija savo interneto svetainėje paskelbė nuotrauką, kurioje matomi prie automobilio BMW stovintys keturi sandarius cheminės saugos kostiumus vilkintys žmonės.

Kaip nurodė „Sky News“, tyrėjai prašo kreiptis į policiją visus asmenis, mačiusius S. Skripalį ar jo dukrą Juliją šiame automobilyje Solsberyje kovo 4 dieną nuo 13 val. iki 13 val. 45 min. vietos laiku.

S. Skripalis ir jo duktė buvo apnuodyti kovine nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“ („Naujokas“), sukurta Sovietų Sąjungoje. Kovo 4 dieną jie buvo rasti be sąmonės ant suoliuko šalia vieno prekybos centro Anglijos pietvakariniame Solsberio mieste.

66 metų S. Skripalis ir jo 33 metų duktė tebėra ligoninėje, jų būklė kritinė.

Kovo 12 dieną Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May (Tereza Mei) pareiškė, jog labai tikėtina, kad prie S. Skripalio ir jo dukters apnuodijimo prisidėjo Rusija.

www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus