Bulgarijoje užfiksuotas unikalus atvejis: vyras atsikratė vėžio

Pasaulyje pasitaiko tikrų stebuklų. Sunkiai sergantis bulgaras teigia, kad sugebėjo išsigydyti vėžį liaudiškomis priemonėmis. Jis pasinaudojo populiariu augalu, kuris auga beveik visuose vidutiniško klimato regionuose, taip pat ir Lietuvoje. Mokslininkai patvirtino, kad jo vaisiai iš tikrųjų palankiai veikia organizmą.Bulgaras, nepanorėjęs viešinti savo vardo, papasakojo, kad 2002 metais gydytojai jam nustatė neguodžiančią diagnozę – smegenų vėžį. Jam buvo atlikta galvos operacija ir pašalintas 5 cm skersmens piktybinis auglys, tačiau po poros metų situacija pasikartojo ir atsirado naujas navikas, kuris išaugo iki pirmojo dydžio.Antroji operacija sukėlė kairės kūno pusės paralyžių. Medikai auglį pripažino „apatišku“ ir rekomendavo reguliariai stebėti bei tirti.

Juodauogis šeivamedis

Vyras nusprendė nenuleisti rankų ir išbandyti seną liaudies metodą – gydytis juodauogiu šeivamedžiu (lot. sambicus nigra). Šio augalo uogos Bulgarijoje naudojamos kompotams, uogienėms, tyrelėms, įdarams gaminti. Liaudies medicinoje jos vertinamos kaip puiki gydymo priemonė.

Galimai išsigydęs nuo vėžio bulgaras atskleidė receptą, kuris, vyro teigimu, išgelbėjo jam gyvybę. Juodauogio šeivamedžio uogas reikia nuplauti, užpilti cukrumi ir laikyti saulėje, kol jos surūgs. Po poros savaičių uogos sudedamos į stiklainius ir laikomos šaldytuve. Kasdien 10–15 minučių prieš pusryčius reikia suvalgyti po šaukštą šeivamedžio uogų. Ir viskas!

Juodauogis šeivamedis

Mokslininkai, susidomėję šiuo gydymosi metodu, pripažino, kad juodauogio šeivamedžio uogos iš tikrųjų yra naudingos žmogaus sveikatai. Jose yra daug medžiagų, kurios stiprina imuninę sistemą ir padeda veiksmingai pasipriešinti peršalimo ligoms. Bet apie gydymąsi jomis nuo vėžio jie nieko negali pasakyti, nes tam prireiktų sudėtingų ilgalaikių tyrimų, kurių iki šiol dar niekas neatliko.

 

Šaltinis: weeklyhealthylife.com

http://Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus