Čempionė Lilly King pakeitė toną: atsiprašė ir pagyrė Jefimovą

Kone karą Julijai Jefimovai skelbusios amerikietės Lilly King emocijos po iškovoto olimpinio aukso atslūgo.

19-metė atsiprašė J.Jefimovos, nors prieš finalinį 100 m krūtine plaukimą šnekėjo apie tai, kad su dopingu siejamos J.Jefimovos „niekas nemėgsta“ ir kad olimpiniame Rio baseine matysime „švaraus ir nešvaraus sporto priešpriešą“.

Primename, jog po pusfinalio plaukimo vos pamačiusi rezultatą, J.Jefimova į viršų iškėlė pergalingą gestą, taip neva rodydama, kas šioje rungtyje yra geriausia plaukikė.

L.King, užkulisiuose laukdama savo eilės, pamačiusi J. Jefimovos gestą, rado atsaką ir pradėjo pirštu mosuoti į šalis, tarsi paneigdama rusės pareiškimą.

„Kai tu mosuoji pirštu rodydama, kad esi numeris vienas, bet tuo pačiu metu buvai įkliuvusi dėl dopingo vartojimo. Nesu to gerbėja“, – savo veiksmą vėliau pakomentavo L.King.

Po finalo, kuriame L.King finišavo pirma, o J.Jefimoa – antra, varžovės nepasveikino viena kitos, tačiau mielai kartu pozavo fotografams ant apdovanojimų pakylos.

O spaudos konferencijoje L.King galiausiai atsiprašė J.Jefimovos.

„Jei aš būčiau Julijos vietoje, nenorėčiau, kad mane sveikintų kažkas, kad su manimi netgi nesisveikina. Bet jei ji norėjo, kad ją pasveikinčiau, aš atsiprašau”, – kalbėjo L.King.

Ji taip pat pasveikino J.Jefimovą su „fantastišku plaukimu“ ir išreiškė norą varžytis su rusaite ir ateityje.

56

85

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus