D.Trumpo Gėdą Užfiksavo Fotografai: Melania Neturi Kur Dėti Akių

JAV prezidentas Donaldas Trumpas tikrai turi padirbėti, jog jo viešos nuotraukos atrodytų nepriekaištingai. Tačiau naujausia internete žaibiškai paplitusi nuotrauka parodo, kad prezidentas pirmiausiai galėtų „labiau valdyti savo rankas“, – rašo news.com.au.

Fotografai JAV prezidentą prigavo demonstruojantį neeilinį draugiškumą, kuris pavirto labai keistu vaizdu. D.Trumpo gestas buvo skirtas ne greta sėdėjusiai žmonai Melaniai Trump, o viceprezidentui Mike’ui Pence’ui.

Prezidentas kartu su žmona ir viceprezidentu dalyvavo Vašingtone vykusioje ceremonijoje, per kurią pagerbtas garsus evangelistas Billy Grahamas. Vyras mirė praėjusią savaitę sulaukęs 99 metų amžiaus ir minios žmonių rinkosi Vašingtone pagerbti jo viso gyvenimo darbus.

Tai tikrai jautrus laikas daugeliui žmonių, ir, atrodo, prezidentas nusprendė M.Pence’ui veiksmais priminti, kad šis gali juo visada pasitikėti.

Dėl to prezidentas ignoravo savo šalimais sėdinčią žmoną ir padėjo ranką viceprezidentui ant kojos. Deja, atrodo, kad M.Pence’as neįvertino prezidento gesto – politikas pagal kūno kalbą atrodė siaubingai įsitempęs.

Nuotrauka socialiniuose tinkluose plinta kaip virusas – internautai ja dalinasi su išskirtinai išradingais komentarais. Tiesa, yra manančių, kad prezidentas tiesiog „nepataikė“ – ir kad jo meilumas iš tikrųjų buvo skirtas Melaniai.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus