D. Tuskas: ES neįbaugins Didžiosios Britanijos grasinimai

Europos Sąjunga (ES) nenusileis Didžiosios Britanijos “grasinimams”, neva šalis yra pasiruošusi “Brexit” derybas užbaigti nepasiekusi jokio susitarimo, trečiadienį pareiškė Europos Vadovų Tarybos (EVT) pirmininkas Donaldas Tuskas (Donald Tusk), praneša naujienų agentūra AFP.

“Mūsų neįbaugins grasinimai, ir galiu užtikrinti, kad tai paprasčiausiai nesuveiks. Reikia pasisakyti apie šiuos tvirtinimus, vis labiau įgaunančius grasinimo formą, kad joks susitarimas nebus naudingas Didžiajai Britanijai, bet palankus ES. Noriu aiškiai pabrėžti, kad, nepasiekus susitarimo, bus blogai visiems, o ypač Didžiajai Britanijai”, – Europos Parlamentui (EP) Strasbūre sakė D. Tuskas.

Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Teresa Mei (Theresa May) sausio mėnesį pareiškė esanti pasiruošusi, jei bus būtina, po dvejus metus truksiančio išstojimo iš ES derybų proceso išstoti iš Sąjungos nepasiekus susitarimo dėl ateities santykių.

“Nors esu įsitikinusi, kad gali būti pasiektas teigiamas susitarimas, lygiai taip pat manau, kad Didžiajai Britanijai bus geriau nepasiekti jokio nei blogo susitarimo”, – teigė T. Mei.

 

 

 

www.elta.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus