Dėl to, kad nusišlapino lovoje, Prancūzijoje patėvio mirtinai nukankintas penkiametis

Dėl to, kad nusišlapino lovoje, Šiaurės Prancūzijoje mirtinai nukankintas penkiametis berniukas. Tyrėjai tyčiniu vaiko nužudymu įtaria jo patėvį ir motiną, pranešė Sent Omero prokuratūra, kuria remiasi agentūra AFP.

Patėvis aiškino norėjęs nubausti berniuką, nes jis nusišlapino lovoje. Todėl jis privertė jį naktį bėgti kelis kilometrus palei kanalą. Tyrėjai mano, kad vyras persekiojo mažąjį Janį (Yanis), greičiausiai – dviračiu. Vaikas naktį į pirmadienį rastas be gyvybės ženklų netoli kanalo. Policiją iškvietė patėvis. Berniukas vilkėjo tik apatinėmis kelnaitėmis ir bausmės metu mažiausiai du kartus virto.

Skrodimas parodė, kad penkiametis mirė dėl kaukolės traumos, patirtos dėl tyčinio smurto. Prokuratūra mano, kad vaikas buvo kankinamas reguliariai. Anot prancūzų žiniasklaidos, jo veidas buvo sumuštas, o nosis sulaužyta. 23 metų vaiko motina ir 30-metis patėvis kol kas lieka sulaikyti.

Socialinėms tarnyboms šeima nebuvo žinoma. Vaikų darželio, kurį lankė berniukas, darbuotojai smurto pėdsakų niekuomet nepastebėjo. Anot „Figaro”, ir motina, ir patėvis buvo bedarbiai. Jie pora buvo nuo 2005-ųjų. Kaimynai pasakojo, kad vaikas visuomet buvo gerai aprengtas, motiną jie apibūdino kaip malonią ir santūrią. Patėvis tuo tarpu buvo atkreipęs į save dėmesį įtūžio priepuoliais.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus