“Deutsche Bank” įsipareigojo persikelti į naująjį biurą Londone

Vokietijos bankas “Deutsche Bank” įsipareigojo persikelti į naująjį biurą Londone, praneša BBC.

Didžiausias Vokietijos finansų konglomeratas pradėjo derybas su nekilnojamo turto kompanija “Land Securities” dėl 25 metų trukmės nuomos Murfildso gatvėje statomame verslo centre.

“Deutsche Bank” padalinio Jungtinėje Karalystėje vadovas Gartas Ričis (Garth Ritchie) pranešė personalui, kad šis žingsnis “pabrėžia banko įsipareigojimą Londono Sičiui”. Pasak jo, bankas darbuotojus turėtų pradėti kelti į naująją būstinę Jungtinėje Karalystėje 2023 metais.

“Deutsche Bank” Londone samdo apie 7 tūkst. žmonių, kurie šiuo metu dirba penkiolikoje skirtingų pastatų.

Jungtinės Karalystės premjerei Teresai Mei (Theresa May) ruošiantis aktyvuoti Lisabonos sutarties 50-ąjį straipsnį ir pasitraukti iš Europos Sąjungos (ES), kai kurios finansinės įmonės pradėjo kurti nenumatytų atvejų planus, siekdamos išvengti bet kokių dėl “Brexit” kilsiančių darbo sutrikimų.

Šią savaitė “Goldman Sachs” tarptautinio padalinio vadovas Ričardas Gnodas (Richard Gnodde) patvirtino, kad JAV bankas “Goldman Sachs” iš Londono į žemyninę Europą iškels “šimtus” darbo vietų. Nepaisant to, R. Gnodas pabrėžė, kad britams išstojus iš ES, Londonas toliau liks svarbia banko “Goldman Sachs” strategine vieta.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus