Didžiosios Britanijos policija atskleidė naujų detalių apie Londono išpuolio vykdytoją

Chalidas Masudas (Khalid Masood) trečiadienį prie Didžiosios Britanijos parlamento Londone surengė išpuolį, kurio metu žuvo keturi žmonės ir dar apie 50 buvo sužeisti. Gimęs Ch. Masudas buvo pavadintas visai kitu vardu – Adrianu Raselu Adžao (Adrian Russel Ajao), penktadienį pranešė Londono aukščiausiojo rango kovos su terorizmu pareigūnas, informuoja naujienų agentūra AP.

Pareigūnas Markas Raulis (Mark Rowley) šiuos duomenis pranešė per spaudos konferenciją prie policijos nuovados Londono Skotland Jardo. M. Raulis pridūrė, kad buvo sulaikyti dar du su išpuoliu susiję asmenys. Iš viso dėl trečiadienio išpuolio sulaikyti devyni asmenys.

52 metų amžiaus užpuolikas gimė šiaurės rytų Anglijoje ir neseniai gyveno Birmingamo mieste. Trečiadienio popietę Ch. Masudas automobiliu taranavo Vestminsterio tiltu ėjusius žmones – trys žuvo, dar apie 50 buvo sužeisti, o prie parlamento rūmų subadė policijos pareigūną. Policijai pavyko nukauti užpuoliką.

Ketvirtadienį išpuolis pareikalavo dar vienos aukos, ligoninėje mirė per išpuolį sužeistas 75 metų amžiaus senolis iš Pietų Londono.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus