Didžiosios Britanijos verslo ministras: “Vauxhall” darbuotojams jaudintis nėra pagrindo

Didžiosios Britanijos verslo ministras Gregas Klarkas (Greg Clark) pirmadienį parlamento nariams pareiškė, kad “Vauxhall” darbuotojai Lutone ir Elesmer Porte neturi pagrindo jaudintis dėl savo ateities, rašo BBC.

G. Klarkas ramino darbuotojus, atsakinėdamas į klausimus apie galimą britų prekinio ženklo “Vauxhall” pardavimą “Peugeot” automobilius gaminančiai Prancūzijos kompanijai PSA.

PSA, be “Peugeot”, taip pat valdo “Citroen” prekinį ženklą, o praėjusią savaitę paaiškėjo šios kompanijos planai įsigyti “General Motors” priklausančius “Opel” ir “Vauxhall” prekinius ženklus.

G. Klarkas teigė, kad Prancūzijos verslo ministras Kristofas Sirigas (Cristophe Sirigue) tikino, jog jam svarbu sąžiningai elgtis su visomis “Opel” ir “Vauxhall” gamyklomis Europoje.

“Mes turime labai stiprią vietinę rinką ir “Vauxhall” užima žymią jos dalį – PSA tai puikiai supranta, – sakė verslo ministras. – PSA man teigė, kad naujoji koncerno valdžia didžiuojasi savo strategija neuždarinėti jau esančių gamyklų”.

Tuo tarpu Vokietijos ekonomikos ministro pavaduotojas Matijas Machnigas (Mattias Machnig) teigė, kad nei “General Motors”, nei PSA kol kas nieko neįsipareigojo, tačiau pirmieji jų siunčiami ženklai yra “džiuginantys”.

“Vauxhall” Didžiojoje Britanijoje iš viso samdo 4,5 tūkst. darbuotojų. Automobilius kompanija gamina Lutone, o furgonus – Elesmer Porte.

Tuo tarpu ministrės pirmininkės Teresos Mei (Theresa May) atstovas spaudai pirmadienį pareiškė, kad politikė asmeniškai susitiks su PSA vadovu Karlosu Tavaresu (Carlos Tavares).

 

 

 

ELTA

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus