„Dijos“ narės Vitos pradžia emigracijoje: nuo valytojos iki scenos žvaigždės

Londone gyvenančios merginos stilistės Agnės Stumbrės dėka subūrė grupę „Dijos“, kurios sulaukia vis daugiau dėmesio. Seksualioje ir provokuoti nebijančioje grupei priklauso ir šviesiaplaukė Vita, sutikusi papasakoti apie gyvenimą užsienyje, pirmuosius darbus ir pokyčius.

„Londone jaučiuosi lyg amazonė džiunglėse. Tai mano namai, šeima. Džiaugiuosi, kad čia gyvena mano mama, draugas ir sūnus, kuriam vakar suėjo dešimt mėnesių“, – džiaugiasi moteris.

Ji pasakoja, kad nors ir gyvenime netrūko sunkumų, tačiau tikėjimas ir sunkus darbas padėjo pasiekti labai daug.

„Teko dirbti braškių plantacijose, metalo fabrike, prie bulvių konvejerių. Po to dirbau valytoja viešbutyje, tada administratore ofise. Ir štai aš čia – grupėje „Dijos“, – šypsosi moteris.

Ir nors dažnas gerbėjas įsivaizduoja, kad Vita – ganėtinai rami ir tyli, tačiau ji tikina priešingai.

„Aš drįstu pasiginčyti. Grupės balsas tylus būti negali. Grupė mane pripildė pasitikėjimo. Jūs neįsivaizduojant, kaip sunku patikėti, kad aš graži, nes visai neseniai kūne plake dvi širdys. O dabar reikia lipti ant scenos ir patikėti savimi, tačiau kiekvieną dieną tampu vis stipresne ir vis labiau pasitikiu savimi. Patikėkite, iš manęs išgirsite dar labai daug“,- sako mergina.

Nauja grupė – nestandartinė

„Manau nebūsime standartas. Juk ir aš pati nesu standartinė. – šypteli vieniša trijų vaikų mama, – Tačiau nei kiek nenusileidžiu pačiai Pamelai Anderson“.

Moteris tvirtina, kad nuolat puoselėjama išvaizda, plastinėmis operacijomis dailinamas kūnas patraukia nemažai dėmesio. Visgi A. Stumbrės širdis šiuo metu laisva.

„Nekreipiu dėmesio – kam aš graži, kam ne. Jaučiuosi nuostabiai. Grupėje mes visos tokios. Mums neįdomu, ką plaka pikti liežuviai. Svarbiausia pozityvas ir tai, kad mėgaujamės savo veikla. Laukite, mes ateisime su geru užtaisu“, – žada A. Stumbrė.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus