DNR tyrimas atskleidė tiesą: vaikas ne nuo „babajaus“

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi jauna mama Agnė. Šilutėje gyvenanti moteris ne tik viena augina pusantrų metų dukrelę, bet ir patyrė skaudų savo buvusio draugo šmeižtą.

Audriaus elgesys stebina – kai sužinojo, jog Agnė laukiasi, vyras šokinėjo iki dangaus, tačiau vėliau jo elgesys pakito. Ketvirtą nėštumo mėnesį nėščią draugę palikęs 9 metais už Agnę vyresnis Audrius visam kaimui apskelbė, kad ši laukiasi nuo juodaodžio: „Kol nebus DNR, kaip aš galiu kažkam mokėti“, – teigė tėvystės nepripažįstantis ir alimentų nesutinkantis mokėti vyras.

Dukrytė gimė su įgimta širdies yda, jai reikalinga pagalba, tačiau tai nesuminkštino vyro širdies: „Kol kas džiaugiuosi savo vienu vaiku, esu patenkintas. Džiaugiuosi esama šeima“, – „TV Pagalbai“ atšovė šeimą su kita moterimi sukūręs ir sūnų auginantis Audrius.

Teisėja paskyrė Audriui pasidaryti tėvystę nustatantį DNR tyrimą, tačiau jis tą daryti atsisakė, argumentuodamas, kad neturi pinigų.

Su „TV Pagalba“ bendradarbiaujanti tarptautinė genetinių tyrimų kompanija EasyDNA padovanojo DNR testą ir paėmė Audriaus ir mergaitės mėginius.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus