Donata Virbilaitė subūrė Anglijos lietuvius: siunčia kalėdinį sveikinimą

Londone gyvenanti atlikėja Donata Virbilaitė siunčia linkėjimus tautiečiams. D. Britanijoje įrašų studiją įkūrusi dainininkė pristato savo kūrybos kalėdišką dainą ir vaizdo klipą.

„Kai gyveni toli nuo namų, labiausiai pasiilgsti lietuviškos kalbos, megztų vilnonių kojinių po egle, džiovintų grybų pyragėlių ir ilgų pokalbių, mandarinais ir karštu vynu kvepiančiuose namuose. Kai už lango krinta baltos snaigės, o radijas groja mėgstamas šventines dainas. Gaila, mes ne Lietuvoje, ir nors turime beveik viską (šiemet Londone „paragavome” net sniego), būtiniausias dalykas, ko dažniausiai pritrūkdavo – didelė šeima.

Smagi, gausi ir svarbiausia, esanti šalia. šiais metais ją pagaliau radau – savo studijos Dloud mokinius, svečius, draugus ir palaikančius. Dalį jų pakalbinau padainuoti savo kūrybos dainą „Gal tai Kalėdos”. čia ir pirmąkart dainuojantys mokiniai, nauja Lietuvos pop grupė, būsimos scenos žvaigždės, Eurovizijos užkariautoja, šlagerių festivalio svečius sužavėjusi močiutė, naktinių klubų didžėjus ir mažylis kaimynas is gretimo namo. Ir aš. šilumos ir meilės Jums! Ačiu, kad esate! Smagaus klausymosi“, – linki D. Virbilaitė.

Atlikėjai: Donata Virbilaitė, Lawreigna, Vitalija Gavrilovaitė – ViVi, Justina, Nijolė Giedraitienė, Dijos, Daina Vengalienė, Fabrizio Bannani, Jorunė Stumbraitė, Titas Stumbras, Elona Daraškevičiutė ir Pijus.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus