Drama Panevėžio aplinkkelyje: policija šūviais stabdė BMW, per avariją sužeisti 3 žmonės

Panevėžio aplinkkelyje susidūrus trims automobiliams, sužeisti keturi žmonės. Pranešimo apie nelaimę Panevėžio rajone, aplinkkelyje ties Bernatonių kaimu, Bendrasis pagalbos centras sulaukė pirmadienį, apie 10.22 val. Pranešta, kad eismo įvykio metu automobilyje prispaustas žmogus.

Į įvykio vietą išsiųstos gausios specialiųjų tarnybų pajėgos – policija, ugniagesiai gelbėtojai, keli greitosios medicinos pagalbos ekipažai. Paaiškėjo, kad sužeistų žmonių yra daugiau.

Į Respublikinės Panevėžio ligoninės Priimamąjį greitosios pagalbos automobiliais iš įvykio vietos skubiai išvežti keturi asmenys. Vienas jų ištrauktas iš suknežinto automobilio BMW. Šį vyrą į ligoninę kartu su medikai lydėjo ir policijos pareigūnai. Didžiausios pagalbos prireikė „Nissan Primera“ vairuotojui. Po avarijos jo kojos liko metalo gniaužtuose.

Ugniagesių-gelbėtojų operacijų vadovas Aidas Bložė „Sekundei“ pasakojo, kad smūgio būta tikrai stipraus. Gelbėtojams užstrigusį vairuotoją teko vaduoti pjaustant ir karpant mašiną. Sužalotas vyras gelbėjimo operacijos metu išliko sąmoningas, gelbėtojai ir medikai visą laiką stengėsi su juo palaikyti pokalbį.

A.Bložės teigimu, sužalotas vyras kalbėjo rusiškai ir sakėsi esąs iš Ukrainos. Į avariją jis pakliuvo su savo šeima.

BMW nuo pareigūnų spruko milžinišku greičiu

Pirminiais duomenimis, kraupi nelaimė įvyko policijai bandant sustabdyti automobilį BMW. Įtarta, kad estiškais numeriais pažymėtas BMW gali būti vogtas.

Liudininkai teigia, jog automobilis nuo pareigūnų sprukti galėjo net 200 km/h greičiu. Policija bėglį bandė sustabdyti šūviais į padangas. Aplinkkelyje, ties posūkiu į Bernatonių kaimą, BMW vairuotojas nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į priešpriešine juosta važiavusį „Nissan Primera“, o paskui dar ir į sunkvežimį.

Nuo smūgio išlakstė BMW dalys – variklis, pavarų dėžė atsidūrė už 30 – 40 metrų pakelės upelyje. Nuo išsiliejusių tepalų užsiteršė vanduo. Įvykio vietoje tebedirba specialiosios tarnybos.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus