Dukters prieš keletą dienų susilaukę V. Siegel ir D. Bunkus davė jai išskirtinį vardą

Prekės ženklo „Woman‘s Label“ įkūrėja Viktorija Siegel ir jos sužadėtinis Danielius Bunkus vasario 12-ają susilaukė dukters.

Garsioji pora naujagimei jau išrinko vardą. Sužadėtiniai dukrą pavadino Lietuvoje neįprastu vardu Nicole, praneša naujienų portalas 15min.lt.

V. Siegel tai pirmagimė, o D. Bunkus anksčiau buvo vedęs kitą žinomą moterį Nataliją Bunkę, su kuria susilaukė sūnaus Kristupo.

Kalbos, kad V. Siegel laukiasi, pramogų pasaulyje sklandė jau ilgai, o spalio mėnesį ši žinia pagaliau tapo vieša.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad pora susižadėjo 2017-ųjų vasarį, kai Valentino dienos išvakarėse Danielius Viktorijai įteikė didžiulę puokštę įvairiaspalvių rožių ir paprašė jos rankos. V. Siegel jau tada neneigė, kad apie vaikus pasvajoja: „Čia jau ne nuo manęs priklauso, visuomet sakau, kad bus taip, kaip duos Dievas.“

Dar anksčiau naujienų portalui Alfa.lt V. Siegel sakė, kad gimdyti nebijo, o priaugtus kilogramus numestų kaip ir kitos moterys – sporto salėje: „Ne viena moteris gimdė ir ne viena grįžo prie puikių kūno formų. O kitos net pagražėja po nėštumo. Kai turėsiu dukrą, tikrai niekada jos neskatinsiu lieknintis, o man tiesiog pasisekė, kad tokia esu.“

Viktorijos ir Danieliaus santykiai užsimezgė 2016 m. „ENEOS 1006 km“ lenktynėse.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus