„Euro 2016“ finalas: emocinga Ronaldo trauma ir įsibrovėlio tramdymas

„Stade de France“ stadione Paryžiuje Prancūzijos ir Portugalijos futbolo rinktinės šiuo metu aiškinasi, kuri yra stipriausia Senajame žemeyne. „Euro 2016“ finale po dviejų kėlinių rezultatas lygus 0:0.

Papildysime…

Startinės sudėtys:

Portugalija: Rui Patricio; Cedricas, Pepe, Fonte, Guerreiro; Adrienas, Williamas, R. Sanchesas, J. Mario; Nani, Cristiano Ronaldo. Prancūzija: Lloris; Sagna, Koscielny, Umtiti, Evra; Sissoko, Pogba, Matuidi, Payet; Griezmannas, Giroud.

Rungtynių eiga:

Jau rungtynių pradžioje nerimo banga persirito per portugalų stovyklą. Cristiano Ronaldo po susidūrimo su Dmitri Poyet liko gulėti ant vejos iš skausmo perkreiptu veidu. Po medikų pagalbos Ronaldo grįžo į žaidimą, bet dar kurį laiką šlubčiojo.

18 minutę Ronaldo dar kartą paprašė medikų pagalbos. Veido išraiška bylojo, kad „Real“ žvaigžės pasirodymas baigėsi. Medikai palydėjo portugalų lyderį už aikštės ribų, sutvirtino koją ir grąžino Ronaldo į aikštę.

Vis dėlto Ronaldo turėjo susitaikyti: Europos čempionatas jam baigtas. Po kelių minučių dar kartą atsisėdo ant vejos ir paprašė keitimo. Portugalijos rinktinės lyderį aikštėje pakeitė Ricardo Quaresma.

Ronaldo šiame čempionate pelnė 3 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Jam pavyko pakartoti legendinio Platini rekordą. Jie abu Europos čempionatuose dabar yra pelnę po 9 įvarčius. Be to, Ronaldo tapo pirmuoju žaidėju, mušusiu įvarčius keturiuose skirtinguose Europos čempionatuose.

Simboliškas ir jautrus momentas: prie sėdinčio Ronaldo priskrido peteliškė…

Ronaldo

Ronaldo

Ronaldo

Ronaldo

Ronaldo

Prancūzai per pirmąsias minutes surengė net kelias pavojingas atakas, tačiau Griezmannas kelis kartus paleido kamuolį Dievui į langus, o Giroud smūgiu galva žaidimo įrankį nukreipė tiesiai vartininkui į rankas.

Per pirmąsias 30 minučių 60 proc. laiko kamuolį kontroliavo prancūzai. Antro kėlinio antroje pusėje prancūzų atakos nuslopo, didesnį pavojų kėlė tik Moussa Sissoko reidai aikštės viduriu.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė: portugalai aklinai ginasi, prancūzai atsargiai, bet vis didindami apsukas rezga atakas.

66 minutę Griezmannas laimėjo oro dvikovą ir pasiuntė kamuolį vos virš skersinio. Reta proga, kuria prancūzai nepasinaudojo.

79 minutę netikėtai arti įvarčio atsidūrė portugalai. Nani bandė atlikti aukštą perdavimą iš krašto, tačiau kamuolys vos neįskriejo į vartus. Lloris pirštų galais nukreipė kamuolį.

84 minutę jau Patricio turėjo atremti galingą Sissoko šūvį. Tai buvo 15-tas prancūzų smūgis, ir šeštas – į vartų plotą (portugalai atliko 6 smūgius, 4 į vartų plotą).

Puikią progą per pridėtinį antrojo kėlinio laiką turėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Andre-Pierre Gignacas. Prancūzas meistriškai „paguldė“ Pepe, tačiau smūgiuodamas pataikė į virpstą… 0:0 per 90 minučių, tad komandos priverstos žaisti papildomą pusvalandį.

Tuo tarpu stadiono apsaugos darbuotojams teko gaudyti aikštėje pasirodžiusį įsibrovėlį:

"Euro 2016" finalas

"Euro 2016" finalas

"Euro 2016" finalas

Papildysime…

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus