„Eurovizijos“ atrankos komisijos numylėtinė Godo atskleidė, kodėl stengiasi atsiriboti nuo konkurentų

Šių metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusi Goda Sasnauskaitė-Godo iškart patraukė tiek publikos, tiek ir komisijos narių dėmesį. Įmantriais drabužiais pasipuošusi mergina savo dainai perteikti yra sukūrusi ir ypatingą šokį, todėl nieko nuostabaus, jog po vieno jos pasirodymo Dovilė Filmanavičiūtė pripažino, kad ši dalyvė – viena iš jos numylėtinių.

Naujienų portalo Alfa.lt vaizdo konferencijoje G. Sasnauskaitė-Godo papasakojo, kaip sukūrė savo dainai žodžius ir kodėl filmavimų metu nesibičiuliauja su varžovais. „Pačiuose filmavimuose labai stengiuosi atsiriboti, nes bijau, kad įsitraukimas į kažkokią konkurenciją išblaškys tos dainos esmę. Todėl stengiuosi kažkur užsidaryti, ramiai būti, mąstyti, kam tai yra daroma, užuot bandžiusi kažką apskaičiuoti, specialiai modeliuoti, kad tik laimėčiau“, – pasakojo mergina.

Paklausta, ar svarsto, kas būtų, jei atrankas laimėtų, Godo neslėpė, jog būtų baisoka. „Bet tai, manau, normalu, o laimėti norime visi. Aš prisigalvoju ir priežasčių, kodėl turėčiau laimėti, ir pasiteisinimų. Bet bus, kaip bus, nieko negaliu suvaldyti. Jei pasirodyčiau ir Portugalijoje, juk nėra garantijos, kad po to aš sprogsiu kaip atlikėja. Svarbiausia – pasitikėti tuo, kaip bus tau sudėta“, – mintimis dalijosi dainininkė.

Atlikėja prisiminė, kad norą muzikuoti pajuto jau vaikystėje, kai kieme kartu su draugais vieni kitiems rengdavo įspūdingus pasirodymus. Dabar G. Sasnauskaitė-Godo koncertuoja ir su Jokūbu Tulaba, o jų kaip dueto „Tillae“ pasirodymas – jau vasario 22 d. sostinėję įsikūrusiame muzikos klube „Tamsta“.

Daugiau apie atlikėją Godo ir iššūkius „Eurovizijoje“ – naujienų portalo Alfa.lt vaizdo konferencijoje.

Alfa konferencijoje: Eurovizijos atrankos dalyvė Godo

Alfa konferencijoje: Eurovizijos atrankos dalyvė Godo

Posted by Alfa Pramogos on Donnerstag, 15. Februar 2018

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus