Fotografai įamžino dieviškai gražią A. Jolie: motinystė puošia

Pastaruoju metu didelį žiniasklaidos dėmesį dėl savo sveikatos ir svorio jaučianti Angelina Jolie naujausiuose kadruose demonstruoja švelnų ir moterišką stilių. Dažnai juodus drabužius dėvinti aktorė šįkart nustebino angeliško baltumo suknele.

Prieš kelias dienas A. Jolie kartu su savo vaikais Manhetene mėgavosi išvyka į filmą. Jaukios šeimyniškos idilės nepavyko sugriauti net ir staiga iš niekur atsiradusiems paparacams. Naujausią filmo „Star Wars“ dalį žiūrėjusi šeima šypsojosi ir mėgavosi vienas kito draugija.

Akivaizdu, kad laiku su vaikais labiausiai džiaugėsi aktorė A. Jolie. Šešias atžalas auginanti žvaigždė, regis, nė akimirkai nenustojo šypsotis ir vertino kiekvieną minutę kartu.

Gandai dėl svorio

Jau ne pirmą kartą užsienio žiniasklaidoje skelbiama gąsdinanti informacija apie Holivudo aktorės A. Jolie svorį ir sveikatą. Anksčiau spaudoje buvo atsiradę straipsniai, kuriuose teigiama, jog gražiausia pasaulio moteris sveria vos 45 kilogramus, tačiau neseniai paviešintos dar kraupesnės detalės.

Anot apie užsienio žvaigždes rašančio „Star“ šaltinio, A. Jolie šiuo metu sveria 35 kilogramus. Pranešama, kad šiuos gąsdinančius skaičius išdavė artimi aktorės šaltiniai, kurie nerimauja dėl jos sveikatos būklės.

Tiesa, tai ne pirmas kartas, kuomet šis svoris afišuojamas užsienio portaluose. Dar šių metų pradžioje šaltinis „Now“ skelbė, kad A. Jolie sveria vos 34,5 kilogramus. Įtemptą laikotarpį tuomet išgyvenusi aktorė atrodė ganėtinai perbalusi, o jos kūnas – ryškiai kaulėtas ir nuvargęs. Buvo pranešama, kad dėl patiriamo streso A. Jolie nejaučia apetito, o jos mityba skurdi.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus