“Goldman Sachs” patvirtino iškelsiantys šimtus darbuotojų iš Didžiosios Britanijos

Volstrito bankas “Goldman Sachs” iš Londono į žemyninę Europą iškels “šimtus” darbo vietų, interviu CNBC televizijai antradienį patvirtino “Goldman Sachs” tarptautinio padalinio vadovas Ričardas Gnodas (Richard Gnodde).

Paklaustas, ar bankas rinksis dabartinių Londono darbuotojų iškėlimo strategijos, ar samdys vietinius specialistus žemyninėje Europoje, R. Gnodas tikino, kad “Goldman Sachs” vykdys abi strategijas.

“Tai bus kombinacija. Mes samdysime žmones Europoje, bet taip pat bus ir dabartinių darbuotojų judėjimo”, – patikslino vadovas.

“Šiuo laikotarpiu mes svarstome savo nenumatytų atvejų planą. Tai paveiks šimtus mūsų darbuotojų”, – kalbėjo R. Gnodas, paklaustas apie tai, kiek naujų darbo vietų planuojama Europoje.

Vadovas taip pat teigė, kad esant grėsmei, jog derybos tarp Didžiosios Britanijos ir Europos Sąjungos (ES) bus nesėkmingos, įmonės gali pradėti vis dažniau dairytis į savo nenumatytų atvejų planus.

Nepaisant to, R. Gnodas pabrėžia, kad britams išstojus iš ES, Londonas toliau liks svarbia banko “Goldman Sachs” strategine vieta.

“Kad ir kaip pasibaigtų derybos, Londonas mums liks itin svarbiu centru tiek regioniniu, tiek globaliu mastu”, – teigė jis.

 

 

www.elta.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus