Internetą drebina Olimpinių žaidynių nuotrauka: tarp Lietuvos įžymybių – ir Holivudo žvaigždė

Olimpinės žaidynės Brazilijoje, Rio de Žaneire, sutraukė ne tik sportininkus, šalių vadovus ir kitus aukščiausius politikus, sirgalius. Čionai buvo galima pamatyti ir pasauliui puikiai žinomą Holivudo žvaigždę.

Pirmadienio vakarą šalia olimpinio baseino stebėti 100 metrų plaukimo krūtine, kur dėl aukso medalio rungėsi ir Rūta Meilutytė, vienoje tribūnoje įsitaisė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, legendinė krepšinio žvaigždė Arvydas Sabonis, krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas, taip pat garsūs sportininkai Daina Gudzinevičiūtė ir Mindaugas Špokas.

 

Vis tik patys akyliausi pastebėjo ir dar vieną itin svarbią personą, o netrukus britų žiniasklaidos milžinė BBC šia nuotrauka pasidalijo ir socialiniuose tinkluose, prie jos parašę: „Žvaigždė tribūnoje.“

Pažvelgę atidžiau į nuotrauką, greičiausiai jau pastebėjo, kad vos per pusmetrį, kelių kėdžių atstumą, nuo A. Sabonio Olimpines žaidynes stebi garsus Holivudo aktorius Matthew McConaughey.

100 metrų plaukimą krūtine šalia Lietuvos įžymybių stebėjo ir Holivudo žvaigždė Matthew McConaughey

19-ieji Kritikų pasirinkimo apdovanojimai: Matthew McConaughey

Matthew McConaughey

46-erių kino žvaigždė, už savo vaidmenis pelnęs ne tik prestižinį „Auksinį gaublį“, bet ir „Oskarą“, daug kam ypač gerai pažįstamas iš milžiniško populiarumo sulaukusios Martin Scorsese juostos „Volstryto vilkas“, kurioje filmavosi kartu su aktoriais Leonardo DiCaprio, Margot Robbie ir Jonah Hillu.

Įdomu, ir už ką gi garsusis amerikietis gniaužė kumščius – auksą JAV išplėšusią tautietę Lilly King ar bronzą iškovojusią taip pat amerikietę Catherine Meili?

Lilly King ir Catherine Meili

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus