Internetas ūžia: paslaptingi Kanados premjero kerai užburia ir garsias moteris, ir vyrus

Išskirtinai charizmatiškų asmenybių netrūksta ne tik pramogų pasaulyje, bet ir politikos. Štai Kanados premjero Justino Trudeau paslaptingiems kerams negali atsilaikyti ne tik garsios moterys, bet ir vyrai.

Akylūs internautai užfiksavo ne vieną intriguojanti kadrą, kuriame akivaizdžiai matyti, kaip susitikusios su šiuo politiko jos švyti džiaugsmu ir žvelgia į jį kiek susidrovėjusiu, o kartu ir susižavėjusiu žvilgsniu.

2

3

4

 

Internautai šmaikštauja, kad smagiausi jiems yra tie kadrai, kuriuose užfiksuotos jau ištekėjusios bei vaikų turinčios moterys. Štai kad ir JAV prezidento dukra Ivanka Trump arba Kate Middleton.

5

6

Įdomiausia ir tuo pačiu komiškiausia tai, kad vienoje nuotraukoje britų kunigaikštienė, kuri atrodo it būtų šį įsimylėjusi iš pirmo žvilgsnio, su J. Trudeau įamžinta stovinti greta savo vyro princo Williamo.

7

Dėmesį į šias ir daugelį kitų Kanados premjero nuotaikingų nuotraukų atkreipęs naujienų portalas Telegraph.co.uk juokaudamas visa tai pavadino Trudeau efektu.

Atidžiau po internetą pasikapstę socialinių tinklų vartotojai atrodo ir kitų smagių nuotraukų, kuriose susižavėję šiuo kanadiečiu atrodo ir garsūs vyrai, tarp kurių – pats D. Trumpas.

8

9

 

11

13

14

 

ALFA.LT

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus