Įrodymai Kalba Patys Už Save: Vyras Įamžino Lochneso Pabaisą Ir Tai Sudrebino Internetą

Ian Bremner – fotografas, kuris sugalvojo padaryti fotosesiją netoli škotų ežero. Jis tikrai nesvajojo užfiksuoti to, ką užfiksavo. Befotografuodamas gamtą jis pamatė kai ką vandenyje, kas užgniaužė jo kvapą.

Tolumoje jis pamatė padarą, panašų į milžinišką gyvatę. Vyras nepasimetė, jis nutaikė fotoaparatą į būtybę ir paspaudė mygtuką. Grįžęs namo jis įsikėlė nuotraukas į kompiuterį ir priartino padarą. Be jokių abejonių – tai legendomis apipinta Lochneso pabaisa.

Lochneso pabaisa – mistinis gyvūnas arba kaip įtariama gyvūnų grupė gyvenanti Lochneso ežere, Škotijoje. Tačiau dauguma mokslininkų mano, kad deja, bet nepakanka pakankamai įrodymų, jog toks gyvūnas egzistuoja. Mat pagal pasakojimus jis yra milžiniškas, o ežero ekosistema nesugebėtų išlaikyti tokio gyvūno vien dėl maisto trūkumo.

Kadangi šie gandai apie mistinį padarą sklando jau kelis šimtus metų, tikėtina, kad arba gyvūnas labai senas, arba ežere jų yra ne vienas, o keli ir jie dauginasi tarpusavyje.

Tačiau įrodymų nelabai yra apart labai senų ir neaiškių nuotraukų ir žmonių pasakojimų. Tačiau tai, ką užfiksavo fotografas Ianas – neabejotinai privers susimąstyti. Vieni, pamatę nuotrauką, tik dar labiau patiki istorija, kiti – teigia, jog tai puikiai padirbta nuotrauka naudojant „fotošopą“.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus