Iškreipta tėvo ir dukros meilės istorija šokiravo pasaulį: turėjo vaiką ir planavo susituokti

Sakoma, kad negali pasirinkti, ką įsimylėti, tačiau tai nereiškia, jog neegzistuoja blogi pasirinkimai. Tai įrodo Steveno ir Katie Pladl istorija, sukrėtusi pasaulį. Stiprūs jausmai, kilę tarp tėvo ir dukros, privertė juos elgtis mažų mažiausiai neatsakingai ir kvailai. Porelė turėjo vaiką ir planavo susituokti.

42 metų Stevenas yra biologinis 20-metės Katie tėvas. Visgi tai jiems nesutrukdė įsimylėti ir susilaukti atžalos. Įvaikinta buvusi Katie apie biologinį tėvą sužinojo tik sulaukusi 18-os. 2016 m. ji persikraustė pas savo tikruosius tėvus į Virdžiniją ir gyveno ten dar su dviem jų vaikais.

Netrukus ėmė dėtis keisti dalykai. Stevenas vis miegodavo ant grindų, šalia Katie lovos. Vyras netgi liepė kitiems vaikams Katie vadinti ne seserimi, o pamote. Steveno žmona netrukus išsikraustė, supratusi, kad namuose vyksta iš tiesų nenormalūs dalykai. Su savimi ji pasiėmė ir vaikus.

Žmona nežinojo, kad Stevenas ir Katie peržengė daug daugiau ribų, nei ji įsivaizdavo. Netrukus ji sužinojo, kad Katie laukiasi nuo savo biologinio tėvo. Apie keistą situaciją buvo pranešta policijai.

Suimta porelė kūdikio susilaukė jau kalėjime. Jie vis tikino, jog nori susituokti ir turėti dar daugiau vaikų bei džiaugtis vienas kito meile. Už Steveno paleidimą iš kalėjimo buvo sumokėta nemaža sumelė, tačiau Katie kurį laiką dar kalėjo. 2018-ųjų vasario pradžioje tiek Stevenas, tiek Katie dar kartą stojo prieš teismą. Jame buvo nuspręsta, kad tėvas ir dukra už grotų praleis dar 10 metų.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus