Įspūdingos Vangos pranašystės 2018-iems: viską pakeis du esminiai įvykiai

Nors visame pasaulyje puikiai žinoma aiškiaregė Vanga mirė 1996 metais būdama 85 metų, jos žodis daugeliui žmonių pasaulyje – ypatingai svarbus ir daug ką reiškiantis. Ši aiškiaregė pasauliui puikiai žinoma dėl to, kad sugebėjo išpranašauti net kelis lemtingus mūsų pasaulio įvykius. Vienas iš jų – rugsėjo 11 ataka, kitas – „Brexit“. Tikėtina, kad Vanga išpranašavo ir dar du įvykius, kurie nutiks 2018 metais.

Vangos išmintimi tikintys teoretikai tikina, kad iki savo mirties ji spėjo išpranašauti ateitį dar keliems šimtmečiams. Anot jos, pasaulio pabaiga įvyks iki 51 amžiaus. Aiškiaregė, kuri pavadinama net „Nostradamu iš Balkanų“ tikina, kad 2018 metais Kinija pranoks Jungtines Amerikos Valstijas ir taps svarbiausia supervalstybe pasaulyje.

Antras dalykas, kurį pranašauja Vanga, tai, kad bus atrasta nauja gyvybės forma. Bulgarų aiškiaregė Vanga pranašavo kada ir kaip pražus Europos šalys. Vienoje iš savo pranašysčių akloji pranašė kalbėjo apie karą su musulmonų valstybe, kuri panaudos cheminį ginklą.

Per savo 85-erius gyvenimo metus ši moteris išpranašavo ateitį tūkstančiams žmonių, išgydė šimtus sunkios būklės ligonių, nuspėjo Tarybų Sąjungos žlugimą, Černobylio katastrofą, Stalino mirties datą, povandeninio laivo Kurskas tragediją, Rugsėjo 11-osios teroro atakas ir netgi tikslią savo mirties datą, rašo theglobalist.com.

Bulgarų mokslininkas Georgijus Lozanovas stebėjo Vangą beveik ketvirtį amžiaus ir užfiksavo daugiau nei 7000 atvejų. Pasak jo, visi aiškiaregės spėjimai išsipildė. 2016-iems metams Vanga pasauliui išpranašavo karą su musulmonų valstybe. Garsi bulgarų aiškiaregė trečiojo pasaulinio karo pradžios ženklu vadino Sirijos žlugimą.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus