Išvydus Šią Moterį Šiandien, Internautus Ištinka Šokas

Jokia paslaptis, kad daugelis žmonių savo gyvenime susiduria su svorio problemomis. Vieniems jis niekaip neužauga, kitiems – sunku jo atsikratyti. Bet kokiu atveju, tai kasdienybėje sukelia papildomą stresą ir neigiamas emocijas.

Pasaulyje vis dažniau girdime, matome ar skaitome apie viršsvorio turinčius žmones. Dažna to priežastis – priklausomybė nuo maisto ar sveikatos problemos. Taip nutiko ir 24-erių Amber Rachdi, kuri svėrė net 300 kilogramų.

Mergina pati save tuomet apibūdino kaip „emocinę valgytoją“, mat apniukus prastesnei nuotaikai, ji vis dažniau varstydavo šaldytuvo dureles. Jos dienos mitybą sudarydavo bent septyni pilni valgiai. Anot jos, maistas jai padėdavo užsimiršti, kovoti su nerimu, problemomis.

Milžiniškas svoris Amber atėmė galimybę gyventi pilnavertį žmogaus gyvenimą. Jos kojos tindavo, o ilgesnis atstumas jai tapdavo neįmanoma užduotimi.

Supratusi, kad ilgiau taip gyventi nebegali, Amber apsilankė pas medikus. Merginai buvo atlikta skrandžio mažinimo operacija, tačiau prieš tai daktarai jai liepė savo jėgomis atsikratyti bent 10 kilogramų. Gydytojai norėjo įsitikinti jos ryžtu, mat net ir po operacijos, nesilaikant nurodymų, svoris galėjo sugrįžti.

Nepaisant nuogąstavimų, Amber pavyko nugalėti save. Mergina atsikratė net 121 kilogramo ir šiandien atrodo neatpažįstamai. Po kiekviena jos nuotrauka socialiniuose tinkluose slypi šimtai internautų komentarų, kurie negali patikėti, kad tai tas pats žmogus.

Neįprasta merginos istorija ją išgarsino visame pasaulyje. Šiandien Amber taupo pinigus operacijai, kurios metu ji norėtų pašalinti odos perteklių nuo pilvo, kojų, rankų ir kitų pastebimų kūno vietų.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus