Įtariamųjų Strazdauskaitės žudikų draugas atskleidė, kokie jaunuoliai buvo kasdienybėje

Lietuvą sukrėtė Ievos Strazdauskaitės pagrobimo ir nužudymo istorija. Šiuo metu suimti 4 nusikaltimo įvykdymu įtariami asmenys, tačiau policija daugiau duomenų neviešina. Visuomenė iki šiol spėlioja, kodėl su mergina buvo taip žiauriai pasielgta ir kas per pabaisos galėjo taip padaryti. Su naujienų portalu Alfa.lt susisiekė įtariamuosius pažįstantis kėdainiškis Julius (vardas pakeistas, tikrasis redakcijai žinomas – aut. past.), kuris papasakojo apie juos dar negirdėtų detalių. Vaikinui net yra tekę svečiuotis vieno pagrindinių įtariamųjų namuose.

Buvo laikomas kultūringu

„Kėdainiai – pakankamai mažas miestas, tad dauguma vieni kitus pažįsta. Ypač jei esi kažkuo įdomesnis. O jį (įtariamąjį – Alfa.lt) dauguma ir žinojo, nes buvo romų tautybės, tačiau pakankamai kultūringas, mandagus, pasiturintis. Iš viso daugumai merginų turbūt net keista ir nelabai gali jos patikėt, kad jis taip padarė, nes buvo su merginomis tikrai malonus ir jų dėmesio nemažai sulaukdavo. Nors visi žinojo, kad turi jis iš kažkur tuos pinigus paimti (kad ne viskas legalu). Tikrai apie jį negalvodavo kaip apie neigiamą asmenybę“, – sakė kėdainiškis.

Juliui yra tekę apsilankyti ir įtariamojo namuose. Jo rengti vakarėliai, pasak pašnekovo, nebuvo ypač audringi. „Namuose viskas gražu ir labai tvarkinga. Vakarėliai kaip ir pas visus, buvo tikrai, kas Kėdainiuose labiau siautėdavo. Iš tos visos kompanijos keisčiausiai turbūt ir atrodo, kad jis jai priklauso. Kiti keli buvo gana brutalūs ir mėgo savo jėgą demonstruoti”, – prisiminė vaikinas.

Netiki, kad žudė dėl automobilio

„Šiaip ta šeima susijusi su mašinomis ir jų pardavimu. Labai keista, kad nusitaikė būtent į tokį modelį, nes tikrai turėjo suprasti, kad vargo bus daugiau nei naudos. Na, iš tikrųjų kraupu. Bent jau Kėdainiuose nelabai kas tiki, kad žudė dėl mašinos ir kad čia viskas taip paprasta. Ir veidai slepiami, kai visi jau žino, kas tokie ir pan. Nelabai tikiu, kad čia viskas taip paprasta.

Teko girdėti, kad jie neseniai kino teatre buvo ir žiūrėjo „Nocturnal animals” – ten istorija labai panaši. Sako, kad gal po to jiems šarabanai truputį susisuko. Na, bet visąlaik po tokių dalykų daug labai šnekų. Šiaip ir liūdna, ir pikta Kėdainiuose daugumai. Iš tikrųjų Kėdainiuose su visa kriminaline situacija nėra gerai. Kai augam, mums viskas atrodo normalu, bet kai subręsti ir išvažiuoji iš miesto, pamatai, kad Kėdainiai – tai tokia mini 90-ųjų bandymų aikštelė, kur vyksta dalykai, kurie Lietuvoje jau nelabai kur daugiau darosi”, – sakė Julius.

Alfa.lt primena, kad su prabangiu „Audi A7“ markės automobiliu sekmadienį iš Plungės į Vilnių vykusi mergina kelyje buvo brutaliai pagrobta kartu su automobiliu. Po beveik savaitės paieškų I. Strazdauskaitės pagrobėjai buvo sulaikyti, o mergina buvo rasta negyva.

5

 

11

34

Įtariamųjų Strazdauskaitės žudikų draugas atskleidė, kokie jaunuoliai buvo kasdienybėje

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus