Įvardijo, kokių profesijų moterų labiausiai geidžia vyrai

Anglijoje atlikta apklausa psichologijos ekspertams leido sukurti devynių labiausiai vyrus užvedančių moteriškų profesijų sąrašą. Akivaizdu, kad stipriąją lytį gundo ne tik gležnos ir tvirto peties trokštančios moterys, bet ir itin drąsių bei pavojingų profesijų atstovės. Kai kurios iš jų nė dienos neapsieina be ginklo.

9. Barmenė

Galbūt, dėl to, kad paprastai barmenę sutinki išgėręs, galbūt, dėl to, kad būtent ji tau suplaka gardų kokteilį, tačiau barmenės už baro atrodo išties karštai. 8. Padavėja Padavėjos visuomet būna draugiškos, paslaugios ir, dažniausiai, kerinčio grožio. Padavėjoms negalima naudoti per daug makiažo, todėl jų grožis – natūralus.

7. Palaikymo komandos šokėja

Ji dalyvauja krepšinio varžybose, ji sportiška, energinga ir puikiai šoka. Be to, gali pasigirti nuostabiomis kojomis.

6. Profesionali atletė

Ji užsiima sportu, kurį vyrai dievina. Ji sportiška, energinga ir puikios formos!

5. Aktorė

Atsakykite nuoširdžiai, kuri moteris jums yra pati gražiausia pasaulyje? Galime lažintis, kad bent 80 proc. svajojate apie kurią nors aktorę. Holivude viešpatauja tik dailūs veidai ir patrauklios figūros.

4. Dainininkė

Kaip ir aktorės, taip ir dainininkės scenoje turi atrodyti puikiai. O ką jau kalbėti apie širdį glostantį šilkinį balsą…

3. Mokytoja

Nuo vaikystės jaučiame simpatiją arba antipatiją mokytojoms. Simpatiją, paprastai, jaunoms ir dailioms. Būtent mokytojos profesija parenkama daugeliui seksualių aktorių kino filmuose.

2. Seselė

Dėmesinga ir paslaugi moteris, kuri gelbsti susirgus. Kas gali būti geriau jei ne jauna daili seselė šalia?

1. Policininkė

Nors pakliūti į areštinę nėra pats mieliausias reikalas, tačiau tokį įvykį tikrai sušvelnina policininkė. Gana vyrišką ir labai atsakingą darbą dirbanti moteris turėtų būti be galo drąsi ir stipri asmenybė.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus