J. Jefimova triumfuoja: rusės diskvalifikacija – anuliuota

FINA vadovai panaikino laikinąją pasaulio plaukimo čempionės 24-erių metų rusės Julijos Jefimovos diskvalifikaciją, oficialiai Rusijos rinktinės trenerio žodžius cituoja „Yahoo Sports“, pranešė portalas delfi.lt.

„Laikinoji diskvalifikacija buvo anuliuota – galiu patvirtinti šią informaciją, – sakė Sergejus Kolmogorovas. – FINA vis dar turi priimti galutinį sprendimą šioje byloje, bet manau, kad viskas juda tinkama linkme.“ Tai reiškia, kad Rusijos plaukikei uždegta žalia šviesa į Rio de Žaneire rugpjūčio 5-21 dienomis vyksiančias olimpines žaidynes. „Ką tik gavome pranešimą iš FINA pirmininko Roberto Foxo apie diskvalifikacijos J. Jefimovai atšaukimą. Tyrimas nenutrauktas, dar laukia apklausos. Tačiau svarbiausia, kad Julia dabar galės pilnavertiškai ruoštis olimpinėms žaidynėms kartu su savo treneriu Davidu Salo ir stipriais treniruočių partneriais“, – džiūgavo J. Jefimovos atstovas Andrejus Mitkovas.

Rusė, kuri nuo 2011 metų treniruojasi Los Andžele, Kalifornijoje (JAV), įkliuvo dėl meldoniumo, kuris draudžiamu preparatu tapo nuo 2016 metų sausio 1-os dienos, tačiau apie tai sportininkai buvo informuoti 2015-tųjų rugsėjo pabaigoje.

large (1) c884279b482e6604b951ac21cb16154c
Šaltinis: diena.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus