JAV dolerio kursas toliau smunka, tuo tarpu svaras brangsta

JAV dolerio indeksai, įskaitant ICE ir „Bloomberg Dollar Spot“, smunka trečią prekybos sesiją iš eilės, kadangi nesant svarbių veiksnių, kurie galėtų užtikrinti stabilų JAV valiutos paklausos augimą, investuotojai mažina JAV dolerio ilgąsias pozicijas.

Tuo tarpu politinė rizika Japonijoje skatina jenos kurso kilimą.

Taip pat brangsta svaras, nes investuotojams ir toliau atrodo, kad Didžiosios Britanijos statistiniai duomenys, nors jie ir yra prieštaringi, ir toliau pagrindžia lūkesčius, kad Anglijos bankas lapkritį padidins bazinę palūkanų normą.

Euro kursas, pirmadienio vakare siekęs 1,1740 JAV dolerio, antradienį paūgėjo iki 1,1791 JAV dolerio.

JAV dolerio kursas jenos atžvilgiu sumenko nuo 112,68 iki 112,46 jenos. O euras Japonijos valiutos atžvilgiu pabrango 0,2 proc. iki 132,6 jenos.

Daugiausia dėmesio tebeskiriama Katalonijos klausimui.

Katalonijos vadovas Carlesas Puigdemont’as (Karlesas Pudžemonas) antradienį 18 val. vietos laiku kreipsis į regiono parlamentą per posėdį, kurio metu gali būti paskelbta apie atsiskyrimą nuo Ispanijos. Nepriklausomybė gali būti paskelbta vadovaujantis spalio 1 dieną vykusio referendumo, kurio organizavimui griežtai priešinosi centrinė vyriausybė, rezultatais.

Rinkos dalyviai taip pat laukia Federalinio rezervo sistemos (FRS) rugsėjo mėnesio posėdžio paskelbimo.

Svaro kursas JAV dolerio atžvilgiu paūgėjo 0,3 proc. iki 1,3186 JAV dolerio.

Padidėjus importui, Didžiosios Britanijos užsienio prekybos deficitas pasiekė aukščiausią per beveik metus lygį, tačiau pramonės gamybos ir statybos duomenys viršijo prognozes.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus