Jis nesustoja: Ričardas Berankis Taivane nukovė ir kitą varžovą

Ričardas Berankis galingais kirčiais braunasi dar vieno trofėjaus link. 25 metų pajėgiausias Lietuvos tenisininkas penktadienį Taivane prasibrovė į „Challenger“ serijos turnyro pusfinalį. Rekordinę 55-ąją vietą ATP reitinge užimantis R.Berankis 6:4, 7:5 nugalėjo 122-ąją pasaulio raketę ukrainietį Sergejų Stachovskį. Pastarasis ATP reitinge buvo pasiekęs 31-ąją vietą.
Pergalė R.Berankiui garantavo 35 ATP reitingo taškus ir 3765 JAV dolerių čekį. Santaizi Challenger“ turnyro pusfinalyje jis susikaus su britu Danieliu Evansu (ATP-123), kuris kiek anksčiau 6:3, 7:5 nugalėjo buvusią 39-ąją pasaulio raketę iš Australijos Marinko Matosevičių.

R.Berankis į Taivaną atvyko laimėjęs du iš eilės turnyrus Azijoje. Čia lietuvis renkasi ATP reitingo taškus, nes nori būti garantuotas dėl vietos Rio de Žaneiro žaidynėse.

Tai buvo ketvirtoji R.Berankio pergalė prieš ukrainietį per penkis susitikimus.

Pirmasis setas vyko taškas į tašką ir nė vienas tenisininkas neatidavė savojo padavimo. Pirmaujant lietuviui 5:4, ukrainietis atsilikinėjo 30:40, bet išlygino žaidimą. Vis dėlto, lemiamu momentu R.Berankis sužaidė aktyviau, be klaidų, laimėjo 6:4 ir pirmavo mače 1:0.

Antrajame sete R.Berankis išsiveržė 4:3, bet S.Stachovskis „sausai“ laimėjo savo padavimą – 4:4.

Vienuoliktajame geime R.Berankis gavo puikią progą. Jis per varžovo padavimą išsiveržė 40:0. S.Stachovskis suspėjo priversti suklysti lietuvį ir skirtumą sumažino iki 30:40, bet R.Berankis vienu smūgiu įsirašė pergalę.

Šaltinis: lrytas.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus