Jūs galite atvažiuoti į šį Italijos kaimą trims mėnesiams – ir jums dar sumokės!

Atostogos ar kitas gerai praleistas laikas gali daryti stebuklus perkraunant protą ir kūną. Mes siūlome jums ne tik ilgalaikį atotrūkį nuo kasdienių įsipareigojimų, bet ir apmokamas 3 mėn kūrybines atostogas Italijoje, kur jūs gyvensite kaip vietinis gyventojas, išmoksite italų kalbą bei gaminti (ir valgyti) šviežius makaronus.

Kartu su partneriu Wonder Grottole, nevyriausybine organizacija, Airbnb siūlo išbandyti „la dolce vita“ (saldų gyvenimą) nedideliame Grottole kaime Materos provincijoje Italijos pietuose.

Grottole buvo pastatytas ant kalno ir garsus rankų darbo puodininkystės gaminiais, kurie degami kalvose išsibarsčiusiose grotose ir olose.

Pirmoji žmonių gyvenvietė čia buvo įkurta paleolito laikais, tačiau dabar, kai istoriniame centre vos 300 gyventojų ir daugiau nei 600 tuščių namų, tai yra vieta, kuri bet kada gali išnykti.

Kad atgaivintų kaimą, Airbnb ir Wonder Grottole ieško 4 laimingųjų, kurie persikels į Grottole šią vasarą ir taps Experience and Home šeimininkais trims mėnesiams.

Jie bus apmokomi mėnesį, o paskui pasiners į bendruomenės gyvenimą , pagyvens tradiciniuose namuose ir leis laiką su gyventojais, kad išmoktų kažko naujo ir įdomaus (daržovių auginimo, medaus rinkimo, alyvuogių aliejaus gamybos, ir žinoma, makaronų gamybos).

Laimingasis ketvertukas savo ruožtu darbuosis su atvykstančiais lankytojais, mokydamas juos įgūdžių, kurių išmoko pats.

Visos šio projekto pajamos bus reinvestuotos atgal į kaimą.

Vinčenco, vietinis alyvuogių aliejaus gamintojas, kuris pasidalins savo įgūdžiais su laikinaisiais gyventojais, sako:

„Lankytojai, atvažiavę į Grottole, gyvens ramioje vietoje, kur gyvenimas teka ramiai ir tolygiai. Čia nėra tokio judėjimo, kaip dideliuose miestuose, ir pirmiausia, labai geri žmonės“.

Panašu kad tai geriausia vieta pailsėti ir tuo pačiu padaryti kažką gero.

Tarp kitko, mes nepažadame, kad jūs paskui norėsite palikti Italiją.

Kaip jums tokia idėja? Ar norėtumėte sudalyvauti tokiame projekte?

šaltinis binokl.cc

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus