Kaip ekonomiškai keliauti po Didžiąją Britaniją

Važiuodami atostogų pagal įsigytą kelionę, jūs apribojate save ir vargu ar gausite tiek įspūdžių ir prisiminimų, kaip nuo savarankiškos kelionės po Didžiąją Britaniją. Tačiau jei nepirkti kelionės, kaip keliauti nebrangiai ir sutaupyti transportui? Mes atsakysime į šiuos klausimus ir tuo pačiu metu pasidalinsime kita naudinga informacija.

Ieškokite pigių autobusų bilietų

Paprastai kelionės autobusu yra vienos pigiausių, palyginus su kitomis viešojo transporto rūšimis. “National Express” siūlo daug maršrutų skirtingomis kainomis. Vienos krypties bilietus galima rasti vos nuo £ 5. Jei jūsų biudžetas yra labai ribotas, atkreipkite dėmesį į “Megabus” paslaugą.

Užsakykite traukinio bilietus už palankią kainą

Gebėjimas surasti ir užsisakyti traukinių bilietus už mažiausią kainą – reikalingiausias įgūdis keliaujant po Didžiąją Britaniją. Pagrindinė taisyklė, kuri visada turi būti prisiminta: kuo anksčiau atliktas pirkimas, tuo daugiau galimybių rasti patrauklų kainų pasirinkimą. Be to, kelionės traukiniu yra daug patogesnės.
Jei esate “Two Together Railcard” kortelės savininkas, tai keliaujant dviese, galite trečdaliu sumažinti savo kelionių išlaidas. Mes taip pat siūlome pasinaudoti “Raileasy`s Split” bilietų pardavimo paslauga, siekiant padalinti kelionę į nedidelius atstumus ir sumažinti išlaidas. Studentams viskas yra dar lengviau: galite naudotis Student Current Account, kuri ketverius metus suteiks jums galimybę gauti nuolaidas bilietams (jei esate 16-25 metų amžiaus).

Keliaukite su kompanija

Manoma, kad brangiausia Didžiojoje Britanijoje yra keliauti automobiliu. Tai, žinoma, yra tiesa, bet galima sutaupyti. Jei keliaujate automobiliu su draugais, išlaidos degalams dalijamos tarpusavyje. Reikėtų pripažinti, kad keliauti tokiu būdu yra brangiau nei autobusu, bet, žinoma, patogiau. Tokios sistemos kaip, pavyzdžiui, Carpooling ir BlaBlaCar, padės surasti pakeleivių, siekiant kartu nuvykti iš taško A į tašką B.
Na, o jei jūs turite daug laisvo laiko ir visai mažai pinigų, galite pasinaudoti senamadišku būdu – keliauti pėsčiomis arba dviračiu.

Naudingi patarimai:

– Jei jums reikia traukinio bilietų, nusipirkite juos stotyje be papildomo mokesčio;
– nepamirškite, kad jūs turite išvykti po dešimties ryto, kad jūsų geležinkelio kortelė būtų aktyvi;
– jei jūs ir jūsų draugai nori pasirinkti vaizdingą maršrutą, pasidomėkite degalinių dislokacijomis;
– autobusai gali būti labai nepatogūs, tad pagalvė, gera knyga ir ausinės yra visada geras pasirinkimas;
– būkite atsargūs: jei praleisite reikiamą stotį arba nuvažiuosite netinkama kryptimi, turėsite sumokėti baudą.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus