Kelias kaip po karo, o gyventojai jaučiasi neišgirsti: kas atsakys, jei į avariją pateks autobusas su vaikais?

Karklėnus ir Kražius jungiantis kelias Kelmės rajone panašus į krateriais nusėtą mėnulio paviršių arba žemę karo lauke, tačiau ne į vietą, kuria galėtų vaikščioti žmonės ar juolab – važinėti automobiliai.

Į Alfa.lt kreipėsi vietos gyventojas, kuris sako, kad jo pastangos atkreipti valdininkų dėmesį į tragišką kelio būklę buvo bergždžios.

„Buvau pranešęs apie šio kelio būklę 2017 m. rugpjūtį Kelių direkcijai ir Susisiekimo ministerijai, tačiau nuo to laiko mažai kas tepasikeitė, galima sakyti minėtų kelių būklė tik dar labiau pablogėjo“, – laiške rašo vietinis, gavęs Valstybinių kelių priežiūros specialistų atsakymą, jog lėšų sutvarkymui nėra pinigų.

„Šiuo metu šis kelio ruožas Karklėnai-Kražiai yra pašalęs ir jau nebetinkamas greideriuoti, nes, kiek suprantu, galima pažeisti greiderio valytuvų konstrukcines dalis. Bet klausimas – kaip ir kada bus užlygintos kelyje duobės, kurios dabar yra užšalusios ir nebetinkamos greideriuoti? Kodėl nebuvo laiku pasirūpinta šiais kelių ruožais prieš užšąlant?

Viskas būtų paprasta, jei šiuo metu „gerai pasnigtų“ ir į tas duobes prisitrombuotų sniego ir gautųsi, kad tos duobės savaime užsilygintų. Bet klausimas ar ilgam? Ir panašu, kad didelio snygio artimiausiu metu tikrai nebus.

Keliai nėra tinkamai prižiūrimi, duobės labai didelės, nuo kurių labai kenčia automobiliai, autobusai, kuriais kiekvieną dieną yra vežami vaikai į mokyklas. Kas bus atsakingas už tai, jei autobusu vežant vaikus, atsitiks avarinis incidentas?“, – laiške rašė vyras.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus