Keturi iš dešimties gyventojų sako, kad jų šeimos finansinė padėtis pastaruoju metu pablogėjo

Rugpjūčio mėnesį kiek daugiau nei dešimtadalis (12 proc.) apklaustų šalies gyventojų savo šeimos finansinę padėtį įvertino kaip pagerėjusią (lyginant su buvusia prieš 2 mėnesius), kas antras (48 proc.) respondentas nurodė, kad jų šeimos finansinė padėtis pastaruoju metu nepasikeitė, o keturi iš dešimties (39 proc.) atsakė, kad jų šeimos finansinė padėtis pastaruoju metu pablogėjo. 1 proc. respondentų neturėjo nuomonės šiuo klausimu.

Per pastarąjį mėnesį gyventojų nuomonė šiuo klausimu nepasikeitė, tokie patys gyventojų vertinimai buvo ir prieš metus (2016-ųjų rugpjūtį).

Naujienų agentūros ELTA užsakymu rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos Tyrimai“ rugpjūčio 3-17 dienomis atliktos apklausos duomenimis, kad šeimos finansinė padėtis per pastaruosius du mėnesius pablogėjo, dažniau nurodė vyresni nei 50 metų žmonės (46 proc.), gyvenantys kaime (50 proc.), bedarbiai (53 proc.) ir pensininkai (51 proc.), lenkų tautybės gyventojai (56 proc.) bei tie, kurie savo šeimos finansinę situaciją įvertino kaip blogą (55 proc.).

Kad šeimos finansinė padėtis pastaruoju metu pagerėjo, dažniau nurodė jaunimas iki 30 metų, respondentai su aukštuoju išsilavinimu bei su didžiausiomis šeimos pajamomis per mėnesį (daugiau kaip 900 eurų), vadovai, specialistai, tarnautojai ir besimokantis jaunimas, rusų ir lenkų tautybių gyventojai.

www.elta.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus