Kodėl princas Harry su mylimąja viešai demonstruoja jausmus, o princas Williamas ir K. Middleton to vengia?

Princas Haris ir jo žavioji mergina iš Jungtinių Amerikos Valstijų aktorė Meghan Markle po metų draugystės pagaliau savo šiltus jausmus ėmė demonstruoti ir viešai. Pora kartu pasirodė neseniai vykusiame renginyje „Invictus games“. Jie ne tik laikėsi susikibę už rankų, bet ir nevengė bučinių.

Tuo metu pasakyti to paties apie princą Williamą ir jo žmoną, Kembridžo hercogienę Kate Middleton nebūtų galima. Ar karališkoji pora priverstinai turi susilaikyti nuo viešų jausmų demonstravimo?

Nėra raštiško dokumento, kuriame būtų aiškinama, kodėl karališkoji pora turėtų to vengti, teigia portalas Mirror.co.uk. Tačiau princas Williamas ir Kate Middleton šitaip yra nusprendę patys – jiedu siekia palaikyti profesionalumą.

„Tikėtiniausia priežastis yra ta, kad ši pora reprezentuoja visą Jungtinę Karalystę, ypač jei tai kelionė į užsienį, pavyzdžiui, Indiją. Pora nėra linkusi rodyti jausmų, kad išliktų profesionali“, – leidiniui „People“ sakė etiketo žinovė Myka Meier.

Taip pat niekam ne paslaptis, kad princas Williamas turi sekti karalienės pavyzdžiu. Karalienė labai retai viešumoje yra pastebima besilaikanti princui Philipui už rankos.

„Tai, kad karalienė retai pastebima viešumoje besilaikanti rankomis su savo vyru, yra tarsi nerašyta taisyklė ir kitiems karališkosios šeimos nariams. Tai, kad princas Williamas ir jo žmona Kate yra labai emociškai artimi, – labai aišku. Tačiau jie nejaučia poreikio savo meilės įrodinėti viešai, ypač kai tai nėra viešas interesas“, – teigia jis.

Tiesa, ne tokiuose iškilminguose renginiuose princas Williamas ir jo žmona K. Middleton jaučiasi laisviau. Pavyzdžiui, per 2012 metų olimpines žaidynes pora buvo ne tik paprastai apsirengusi, bet ir nevengė apsikabinti.

Žinoma, gali būti ir taip, kad ši pora paprasčiausiai nebejaučia tokio didelio poreikio viešai demonstruoti jausmus, nes kartu yra jau nemažai metų. Tuo metu princas Harry ir jo mergina M. Markle šiuo metu jausmų nuslėpti nė negali.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus