Konservatorių pirmininku perrinktas G. Landsbergis

Partijos Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) pirmininku perrinktas Gabrielius Landsbergis. Jis jau per pirmą turą surinko daugiau nei pusę balsavusiųjų balsų.

“Visas pasitikėjimas, kurį jaučiau, ir kurį dabar matote už nugaros skaičiuose, yra nepaprastai svarbus dalykas. Tai, pirmiausia, yra įvertinimas paskutinių dvejų metų darbo, atsinaujinimo, visų vizitų po Lietuvą, kelionių, diskusijų, debatų, viso to, ką mums pavyko kartu su komanda pasiekti”, – sakė G. Landsbergis per tiesioginę transliaciją socialiniame tinkle “Facebook”, kurių tradicijos jis ketina neatsisakyti ir perrinktas partijos pirmininku.

Partijos pirmininkas savo kalboje padėkojo balsavusiems rinkimuose.

“Jūsų balsas man yra pasitikėjimo mandatas kitiems ketveriems metams toliau daryti taip, kad mūsų bendruomenė būtų atvira, aktyvi, matoma ir laiminti”, – sakė G. Landsbergis.

Pagal galutinius TS-LKD partijos pirmininko rinkimų rezultatus, partijos pirmininku jau pirmajame rinkimų ture išrinktas G. Landsbergis surinko 5 539 – tai yra 62 proc. – balsų. Antroje vietoje – Paulius Saudargas, gavęs 1 696 – 19 proc. balsų. Toliau rikiuojasi Žygimantas Pavilionis, surinkęs 1 065 – 12 proc. ir Mykolas Majauskas, gavęs 577 – 7 proc. balsų, teigiama partijos išplatintame pranešime.

Galinčių balsuoti TS-LKD partijos narių iš viso yra 15 540. Rinkimuose dalyvavo 8 987 balsavimo teisę turinčių partijos nariai, o tai sudaro 57,83 proc. visų balsavimo teisę turinčių partijos narių.

Nuo 2009 m. TS-LKD partijos pirmininko rinkimai vyksta visuotiniu narių balsavimu. Nuo šių metų partijos pirmininkas renkamas ketverių metų kadencijai.

Išrinktas pirmininkas bus tvirtinamas suvažiavime, kuris vyks kovo 4 dieną.

 

Eltos korespondentė  Dalia Plikūnė

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus