Kraupi tiesa apie prieš 80 metų per Kalėdas įvykusią tragediją: vyras išžudė visą savo šeimą – paliko gyvą tik sūnų

Pasaulis tikriausiai jau seniai pamiršo apie tragiškas per Kalėdas įvykusias žudynes Šiaurės Karolinoje. 1929- aisiais 43 metų Charlesas Davisas Lawsonas nužudė žmoną ir šešis iš septynių vaikų. Po to vyras atėmė gyvybę ir sau.

Prieš beveik 80 metų nutikę įvykiai tuo metu vedė žmones iš proto, nes niekas negalėjo suvokti, kodėl vyras taip pasielgė ir paliko gyvą tik vieną šeimos narį. Visų gerbiamas Charlesas buvo minimas kaip padorus stropiai dirbantis vyras. Būtent todėl po nelaimės kilo įvairiausios kalbos, o žmonių fantazijai, regis, nebuvo ribų. Viena iš tuo metu sklandžiusių teorijų buvo ta, kad vyras išprievartavo savo 17-metę dukrą Marie ir ji pastojo.

Prieš pat Kalėdas Charlesas nusivedė visą šeimą nusifotografuoti šeimos albumui. Kadangi šeima buvo nepasiturinti, žmonės stebėjosi, kaip vyras galėjo leisti sau tokią prabangą.

Tirti šią istorija apsiėmė net keletas šių laikų rašytojų. Kai kurie teigia susipažinę su vieninteliu gyvu likusiu šeimos nariu. Žinoma, vyras dabar jau miręs, tačiau spėjo savo istoriją papasakoti viešai. Būdamas vos 9-erių, berniukas matė tėvo išžudytą visą jo šeimą, įskaitant net 4 mėnesių kūdikį.

Gruodžio 25 dieną šeima ruošėsi vykti pas tetą ir dėdę. Dukros kepė pyragus, o tėvas jau laukė krėsle su šautuvu. Charlesas nušovė dukras, o jų kūnus nunešė į sandėliuką. Grįžęs į namus jis nušovė ir žmoną, kol ji dar sėdėjo verandoje, ir išėjo ieškoti likusių vaikų. Kūdikį vyras nužudė paskutinį, paprasčiausiai sutraiškydmas jo kaukolę. Vyriausias sūnus Arthuras buvo išsiųstas paties iš namų paties tėvo, tad liko vieninteliu išgyvenusiu Lawsonu.

Kai mirusiųjų kūnai buvo rasti, po jų galvomis buvo padėti akmenys, o rankos sukryžiuotos ant krūtinių. Juos rado vyriausiasis sūnus. Kadangi tėvas buvo dingęs, policija ir sūnus išbėgo jo ieškoti. Netoliese miške pasigirdo šūvis, tad visi jau žinojo, kad įvyko. Šalia tėvo kūno gulėjo keli ranka rašyti laiškai, tačiau nė viename nebuvo paaiškinta, kodėl jis taip pasielgė.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus