Lemtingasis „Grammy“ apdovanojimų vakaras: Beyonce prieš Adele

Muzikos pasaulis sekmadienis renkasi Los Andžele, kur vyks „Grammy“ muzikos apdovanojimų ceremoniją, pe kurią dėl geriausios dainininkės titulo kovos nauja ir šiuolaikiškesnė Beyonce (Bijonsė), ir laiko patikrinta širdį veriančių baladžių atlikėja Adele (Adelė).

Manoma, neišvengiamai bus paliesta ir politikos tema, nes dauguma atlikėjų yra aršūs naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) kritikai.

Tačiau didžiausio dėmesio neabejotinai sulauks Beyonce, nes tai bus jos pirmas pasirodymas po pranešimo, kad dainininkė laukiasi dvynių. Beyonce yra nominuota devyniose kategorijose ir gali pirmą kartą laimėti prestižinius apdovanojimus: Metų albumo už „Lemonade“ ir Metų įrašo už dainą „Formation“.

Pagrindinėse kategorijose jai konkurenciją sudaro britė Adele, kurios milžiniškas populiarumas neslūgsta dėl jos galingų širdį veriančių baladžių.

Adele sugrįžimas į sceną

Britų dainininkė yra nominuota už jos dainą „Hellow“ bei albumą „25“, kuris yra perkamiausias albumas pasaulyje nuo tų laikų, kai ankstesnis jos dainų rinkinys – „21“ – taip pat triumfavo „Grammy“ apdovanojimuose.

Šiemet Adele pasirodys per „Grammy“ ceremoniją. Pernai jos pasirodymą sutrikdė techniniai nesklandumai.

Tarp realių kandidatų laimėti apdovanojimų yra kanadietis reperis Drake’as (Dreikas), ritmenbliuzo superžvaigždė Rihanna (Rijana) ir hiphopo atlikėjas Kanye Westas (Kanjė Vestas).

Pe šiųmetės „Grammy“ apdovanojimų ceremoniją bus taip pat pagerbti praėjusiais metais Anapilin iškeliavę dainininkai – Prince’as (Princas) ir George’as Michaelas (Džordžas Maiklas).

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus