Lietuvės vestuvės Balio saloje vos nesibaigė katastrofa: „Prabudau nuo minties ne apie suknelę…“

Vestuvės – viena svarbiausių švenčių gyvenime, todėl joms skiriama itin daug laiko ir dėmesio. Modelis Kristina Dimšė šiai šventei pasirinko netradicinę vietą – Balio salą. Šiluma, paplūdimiai ir vandenynas – to tikisi dažnas, vykstantis į šią vietą, tačiau atsipalaiduoti ten nederėtų, nes saloje yra aktyvus Agungo ugnikalnis.

„Likus porai savaičių iki didžiosios šventės, man paskambino vestuvių planuotoja, prašanti nukelti šventės datą. Pasirodo, tuo metu ugnikalnio aktyvumas buvo itin didelis ir jis galėjo išsiveržti bet kurią akimirką“, – sakė pašnekovė.

Vis dėlto K. Dimšė nusprendė surizikuoti ir neatšaukti vestuvių – kartu su būriu draugų jie skrido atšvęsti poros jungtuvių. Vestuvių jaudulys, nerimas ir stresas – tai neaplenkia nei vienos nuotakos, tačiau mintis, jog bet kurią akimirką gali išsiveržti ugnikalnis, moteriai nedavė ramybės: „Surizikavau, bet priėmiau teisingą sprendimą – ugnikalnis išsiveržė lygiai mėnesis po vestuvių“, – tv3.lt sakė K. Dimšė.

„Vestuvių dieną prabudau nuo minties ne apie nuotakos suknelę, o apie tai, ar neišsiveržė ugnikalnis. Nors ceremonija ir visa viešnagė Balio saloje praėjo sklandžiai, vis dėlto baimės jausmas liko atminty“, – prisiminimais dalijosi moteris.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus