Lietuvis Perdainavo Legendinę „Despacito“ Dainą

Prieš keletą dienų svetainė Youtube paskelbė populiariausių 2017 metų vaizdo įrašų sąrašus. Muzikos kategorijos nugalėtoja tapo Luis Fonsi ir Daddy Yankee daina „Despacito“. Solo karjerą tęsiantis ir artimiausiu metu daug muzikinių staigmenų žadantis grupės „Pikaso“ narys Rokas Laureckis klausytojams pateikia savo „Despacito“ versiją.

„Neabejotinai didžiajai daliai žmonių ši daina atsibodusi, dalis jos nenori net girdėti. Tačiau reikia pripažinti, kad „Despacito“ – vienas ryškiausių pop muzikos hitų ne tik per šiuos metus, bet ir per visą praėjusį dešimtmetį. 4,5 milijardo peržiūrų yra tikra bomba, ir nusprendžiau nusilenkti šių metų dainai karalienei.“ – pasakoja Rokas.

Nors „Despacito“ originalas – ispaniškų ritmų ir temperamento prisotintas kūrinys, Rokas Laureckis nusprendė perdainuoti jį sau artimiausia, baladės, forma. Kalbėdamas apie tai, kas buvo sudėtingiausia, atlikėjas pirštu duria tik į vieną dalyką – dainos tekstą.

„Tikriausiai dauguma mūsų galime padainuoti šios dainos priedainį, bet kai pradėjau mokytis kitas partijas, posmus, išmokti tekstą pasirodė kur kas rimtesnė užduotis. Tai pirma daina ispanų kalba mano gyvenime. Nebuvo lengva, bet ateity tikrai neatsisakau šios kalbos savo repertuare. Man tai viena gražiausių kalbų pasaulyje. Ji labai tinka išreikšti emocijas ar jausmus, kas neabejotinai yra svarbi muzikos dalis“ – apie naujus patyrimus dalijasi Rokas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus