Londone gyvenantis lietuvis tapo tikru šio miesto herojumi

 Lietuviai Londone mūsų šalį garsina ne tik nusikaltimais. Štai vienas Londone gyvenantis lietuvis tapo tikru šio miesto herojumi. Užsiliepsnojus miesto pasididžiavimui – dviaukščiam autobusui jis nesvarstydamas šoko į autobusą gelbėti viduje esančių dešimčių žmonių. Tačiau bebaimis tautietis šio žygdarbio nesureikšmina.

Tą akimirką apsauginiu Žydų bendruomenės namuose dirbantis jaunas vyras mėgavosi pertrauka darbe, kai iš lauko atbėgusi kolegė pranešė apie gaisrą ir paprašė iškviesti pagalbą. Tačiau nieko nelaukęs Marius pats puolė į lauką. Ten ir išvydo, kad prie gatvės stovi vairuotojas su gesintuvu, o degančiame autobuse sėdi maždaug dvidešimt žmonių.

„Aš evakavau žmones, o vairuotojas stovėjo su gesintuvu ir žiūrėjo į degančią ugnį. Tikrąja to žodžio prasme mano kolegė atėmė iš jo gesintuvą, nes jis nežinojo, ką daryti su juo. Mums labai pasisekė, nes žmonės viduje buvo, o liepsnos jau matėsi iš po dugno“, – aiškino jis.

Tarp Mariaus išgelbėtų žmonių buvo ir kūdikio besilaukianti moteris, ir dvylikos berniukas. Vyras sako, kad viskas vyko akimirksniu, tad apie save nebuvo kada pagalvoti. Nors džiaugiasi, kad sužalojimų jis išvengė. Po kelių dienų žurnalistai išsiaiškino, kas gi tas į liepsnas šokęs didvyris. Pats Marius to nesureikšmina.

Beje, drąsus lietuvis po mėnesio žada grįžti gyventi į Lietuvą. Esą jau pradėjo čia ieškotis ir darbo.

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus