M. Šedžiuvienė prabilo apie skyrybas su vyru A. Šedžiumi: netiesos negaliu pakęsti

Jau kurį laiką pramogų pasaulio užkulisiuose sklaido kalbos, jog gražuolė grupės „OMG“ narė Monika Šedžiuvienė ir verslininkas Andrius Šedžius kartu nebegyvena. Jas šį ketvirtadienį patvirtino ir pats vyras. „Taip, dabar mes nesame kartu“, – naujienų portalui Alfa.lt sakė jis.

Daugiau vyras situacijos nekomentavo, o su M. Šedžiuviene susisiekti nepavyko. Tačiau vėlų vakar dienos vakarą, moteris socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje vis dėlto prabilo šia skaudžia tema.

„Sveiki. Labai gaila, kad susidarė tokia situacija. Plačiau nuo komentarų planavau susilaikyti, bet netiesos negaliu pakęsti. Todėl mano komentarą išgirsite kitą pirmadienį. Nesivelsiu į smulkmenas, tiesiog paminėsiu kelis faktus. Gražios dienos visiems! P.S. vaikas rūpinasi manimi visgi“, – po žaviu vaizdo įrašu su sūneliu rašė ji.

Posted by Monika Monikita Kvietkute on 14. oktoober 2017. a.

Dar vasarą pramogų pasaulio užkulisiuose sklandė kalbos apie pašlijusius poros santykius. Garsią moterį dažnai būdavo galima pastebėti renginiuose vieną arba leidžiančią laiką bičiulių draugijoje. Visgi kalbas apie santykių krizę tuomet ji neigė.

Pora susituokė 2013 metais Šiauliuose, kur ir liko gyventi. Tačiau dėl darbo ir kitų reikalų Monika dažnai grįždavo į Vilnių. 2015-aisiais pasklido žinia, jog jaunavedžiai nusprendė išsiskirti, tačiau paskutinio taško savo meilės istorijoje tuomet nepadėjo. Išgyvenę santuokos krizę, sutuoktiniai susilaukė sūnaus.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus