Mergina netyčia mobiliuoju nufilmavo savo pačios avariją: sukrečiantis vaizdas tapo pamoka milijonams

Kai kurios merginos mėgsta filmuoti save dainuojant, tačiau niekas niekada nesitiki, kad paprastas užsiėmimas gali tapti pavojingu gyvybei. Mergina dainavo ir filmavo save „Snapchat“ programėle automobilyje, kai į ją netikėtai atsitrenkė kita transporto priemonė. Viską įamžinusi telefono kamera parodė iki kaulų šokiruojančią vaizdo medžiagą.

Kai į merginos automobilį atsitrenkė kita mašina, kamera užfiksavo smūgį ir kritimą. Tokius vaizdus sunku pademonstruoti net kino filmuose. Kitas merginos paviešintas dalykas buvo nuotrauka iš ligoninės. Ji džiaugiasi, kad liko gyva. Tikriausiai kitą kartą vairuodama mobilųjį paliks kišenėje ar rankinėje.

#Don’tStreamandDrive kompanija skatina žmones nevairuoti filmuojant ar fotografuojant su mobiliuoju rankose. Kompanijos kūrėjai panaudojo merginos užfiksuotą avariją, kad įspėtų kitus žmones apie tykantį pavojų.

Šokiruojančiu vaizdo įrašu pasidalijo ir vietinė policija. Pareigūnai tikisi, kad po šio incidento žmonės susimąstys apie tamsiąją socialinių tinklų pusę.

 

 

 

 

www.Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus