Mergina po 50 plastinių operacijų virsta ne „Angelina Jolie”, o „gyvu lavonu”

Aktorė Angelina Jolie jau seniai pripažinta viena gražiausių pasaulio moterų – yra milijonai norinčių būti bent kiek į ją panašiomis stiliumi, išvaizda, manieromis. Tačiau yra žmonių, kurie jos garbinimą pakelia į naują ir, tiesą sakant, baisų lygmenį. Naujausias to pavyzdys – paauglė iranietė, kuri tvirtina 50 kartų gulusis po plastikos chirurgų peiliu tam, kad taptų panaši į savo dievaitę. Tačiau rezultatas iš tikrųjų šokiruoja, rašo news.com.au.

Iranietė tapo interneto sensacija po to, kai socialiniuose tinkluose išplito jos nuotraukos. Sahar Tabar tvirtina kad ji yra viena didžiausių pasaulyje A.Jolie fanių ir „padarys viską“, kad būtų kuo panašesnė į ją.

Belgijos žiniasklaida pranešs, kad Teherane gyvenanti devyniolikmetė visas operacijas atliko vos per kelis mėnesius. Tokia informacija nebuvo oficialiai patvirtinta, tad spėliojama, kad jos išvaizda yra ne tik operacijų, bet ir makiažo ir net protezavimo rezultatas. Tai pat pranešama, kad mergina laikosi ir išskirtinės dietos, kuri leidžia jai išlaikyti 40 kilogramų svorį – tai reiškia, kad Sahar yra pasiekusi labai pavojingą sveikatai ribą.

S.Tabar socialiniame tinkle „Twitter“ turi beveik pusę milijono sekėjų, tačiau komentarai po jos nuotraukomis tikrai ne visada primena komplimentus. Kai kas ją vadina „zombiu“, kiti kelia klausimus, ar nuotraukos yra koreguotos „Photoshop“ programa. Dar kiti tvirtina, kad norėdama supanašėti su grožio ikona ji virsta tiesiog „lavonu“.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus