Mes visi gyvenime turite yptatingą dieną

Mes visi gyvenime turite yptatingą dieną. Dieną, kai tik mums šypsosi saulė, spindi žvaigždės, lyja lietus. Tai diena, kai išsakome pačius gražiausius žodžius ir siunčiame šilčiausius linkėjimus. Tai diena, kai mes pas save kviečiame pačius artimiausius. O kartais patys artimiausi ateina nekviesti.

Šį kartą visus visus gyventojus, svečius, artimiausius, brangiausius į gimimo dienos šventę Jus kviečia Daina Bilevičiūtė. Visada optimistiškai nusiteikusi Daina kviečia kartu su ja pašokti, nepamiršti atsinešti šypsenų, šiltų linkėjimų balandžio 9 dieną. Kvietime dar kartą pabrėžiama, kad gyvenime reikia nebijoti gyventi taip, kaip Jūs norite. Kviečiame bent šią dieną pamiršti  visus rūpesčius ir pasinerti į šventės akimirkas:,,Neduokite, kas šventa, šunims ir nebarstykite savo perlų kiaulėms, kad kartais jų nesutryptų ir atsigręžusios Jūsų pačių nesudraskytų“.

Perspėjame, kad šioje šventėje Jūsų lauks daugiau nei tūkstantis ypatingųjų perlų bei gausus būrys svečių: Ruslanas Kirilkinas,  Aušrinė Gerikienė, Monika Katunskytė- XL bei daugybę Dainos Bilevičiūtės mokinių.

Dar kartą visus kviečiame švęsti kartu perlų fantazijos gimtadienį balandžio 9 dieną, restorane:,,Juoda balta“ 2 Jenkins Ln, Barking IG 11 OAD Laukiame Jūsų!!!!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus